plasma-nm - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Invalid input.
bg: Невалиден вход.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
bg: Данни за връзка за „%1“

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
bg: Скорост на трансфер

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
bg: Свързан, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
bg: Данни за връзката

[ctx: @title:group]
en: Wired Network Connections
bg: Кабелни мрежови връзки

en: No wired connection available.
bg: Няма налична кабелна връзка.

en: Add New Connection
bg: Добавяне на нова връзка

en: Save
bg: Запазване

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
bg: Настройки на IP

en: Method
bg: Метод

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Manual
bg: Ръчни настройки

en: IP Address
bg: IP адрес

en: Gateway
bg: Шлюз

en: Network prefix length
bg: Дължина на мрежовия префикс
