plasma-nm - en to ca translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
ca: Domini de nivell superior:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
ca: Servidor de noms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
ca: Mida del fragment:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
ca: Automàtic
