plasma-nm - en to ca translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
ca: Usa un port personalitzat de la passarel·la:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
ca: Usa un túnel personalitzat d'Unitat màxima de transmissió (MTU):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
ca: Opcions extres de l'SSH:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
ca: Número del dispositiu remot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
ca: Usa un dispositiu TAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
ca: Nom d'usuari remot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
ca: No substitueixis el camí per defecte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
ca: Passarel·la:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
ca: Paràmetres de xarxa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
ca: Adreça IP remota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
ca: Adreça IP local:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
ca: Màscara de xarxa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
ca: Paràmetres de xarxa IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
ca: Usa IPv6

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
ca: Autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
ca: Fitxer de clau SSH:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
ca: Tipus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
ca: Agent SSH

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
ca: Contrasenya

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
ca: Clau d'autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
ca: Avançat…
