plasma-nm - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
ca: Configura un punt d'accés

en: Hotspot SSID:
ca: SSID del punt d'accés:

en: Hotspot Password:
ca: Contrasenya del punt d'accés:

en: Hotspot
ca: Punt d'accés

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
ca: Compartiu la connexió a Internet amb altres dispositius com a una xarxa Wi-Fi.

en: Settings
ca: Configuració

en: Hotspot SSID
ca: SSID del punt d'accés

en: Hotspot Password
ca: Contrasenya del punt d'accés

en: Configure
ca: Configura
