plasma-nm - en to ca translation catalogue (93 entries)

en: Available Networks
ca: Xarxes disponibles

en: none
ca: cap

en: Current operator: %1
ca: Operador actual: %1

en: Scan For Networks
ca: Explora xarxes

en: New APN
ca: APN nou

en: Edit APN
ca: Edita l'APN

en: Name
ca: Nom

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Network type
ca: Tipus de xarxa

en: Only 4G
ca: Només 4G

en: Only 3G
ca: Només 3G

en: Only 2G
ca: Només 2G

en: Any
ca: Qualsevol

en: Save profile
ca: Desa el perfil

en: Modem not available
ca: Mòdem no disponible

en: Mobile data
ca: Dades mòbils

en: No SIM is inserted.
ca: No s'ha inserit cap SIM.

en: Mobile data is not available with this modem.
ca: Les dades mòbils no estan disponibles amb aquest mòdem.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
ca: Cal configurar un APN per a tenir dades mòbils.

en: Whether mobile data is enabled.
ca: Si s'ha activat les dades mòbils.

en: Data Usage
ca: Ús de les dades

en: View data usage.
ca: Mostra l'ús de les dades.

en: View SIM %1 details.
ca: Visualitza els detalls de la SIM %1.

en: Modem %1
ca: Mòdem %1

en: Modem Control
ca: Control del mòdem

en: Force Modem Restart
ca: Força el reinici del mòdem

en: Modem Details
ca: Detalls del mòdem

en: Access Technologies
ca: Tecnologies d'accés

en: Enabled
ca: Activada

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Owned Numbers:
ca: Números propis:

en: Revision
ca: Revisió

en: Signal Quality
ca: Qualitat del senyal

en: State
ca: Estat

en: Failure Reason
ca: Motiu de la fallada

en: Registration State
ca: Estat del registre

en: Firmware Version
ca: Versió del microprogramari

en: Interface Name
ca: Nom de la interfície

en: Metered
ca: Ús mesurat

en: Active NetworkManager Connection
ca: Connexió activa del NetworkManager

en: Device
ca: Dispositiu

en: Device ID
ca: ID del dispositiu

en: Drivers:
ca: Controladors:

en: Plugin
ca: Connector

en: Power State
ca: Estat d'energia

en: SIM Path
ca: Camí de la SIM

en: APNs
ca: APN

en: Edit
ca: Edita

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
ca: No s'han pogut detectar automàticament els paràmetres de connexió del vostre operador. Cerqueu la configuració de l'APN de l'operador, sigui contactant amb el servei tècnic o cercant en línia.

en: APN List
ca: Llista d'APN

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Add APN
ca: Afegeix un APN

en: Automatically detect APN
ca: Detecta automàticament l'APN

en: SIM Lock
ca: Bloqueig de la SIM

en: SIM is locked
ca: La SIM està blocada

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
ca: Per tal d'usar aquesta SIM, primer cal desblocar-la.

en: SIM is not locked
ca: La SIM no està blocada

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
ca: Podeu blocar la SIM per a requerir un codi PIN per a les trucades telefòniques i les dades mòbils.

en: Lock SIM
ca: Bloqueig de la SIM

en: Disable SIM Lock
ca: Desactiva el bloqueig de la SIM

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
ca: Desactiva la funcionalitat de bloqueig de la SIM i elimina el codi de pas a la SIM.

en: Change PIN
ca: Canvia el PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
ca: Canvia el codi de pas establert en la SIM.

en: Unlock SIM
ca: Desbloca la SIM

en: Attempts left: %1
ca: Intents romanents: %1

en: Enter PIN
ca: Introduïu el PIN

en: Change SIM PIN
ca: Canvia el PIN de la SIM

en: PINs don't match!
ca: Els PIN no coincideixen!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
ca: Cal que els PIN tinguin entre 4 i 8 dígits!

en: Current PIN
ca: PIN actual

en: New PIN
ca: PIN nou

en: Confirm PIN
ca: Confirmació del PIN

en: Remove SIM PIN
ca: Elimina el PIN de la SIM

en: Add SIM PIN
ca: Afegeix un PIN a la SIM

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
ca: Aquest sòcol de SIM està buit. Cal inserir una targeta SIM per tal que es pugui fer servir.

en: Roaming
ca: Itinerància

en: Allow mobile data when on a roaming network.
ca: Permet les dades mòbils en una xarxa d'itinerància.

en: Modify APNs
ca: Modifica els APN

en: Configure access point names for your carrier.
ca: Configura els noms dels punts d'accés per al vostre operador.

en: Networks
ca: Xarxes

en: Select a network operator.
ca: Selecció d'un operador de xarxa.

en: Modify SIM lock settings.
ca: Modifica la configuració del bloqueig de la SIM.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
ca: Visualitza els detalls del mòdem al qual està connectat aquesta SIM.

en: SIM Details
ca: Detalls de la SIM

en: Locked
ca: Blocada

en: Yes
ca: Sí

en: Operator Code (modem)
ca: Codi d'operador (mòdem)

en: Operator Name (modem)
ca: Nom d'operador (mòdem)

en: Operator Code (provided by SIM)
ca: Codi d'operador (proporcionat per la SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
ca: Nom d'operador (proporcionat per la SIM)

en: SIM ID
ca: ID de la SIM

en: Emergency Numbers
ca: Números d'emergència
