plasma-nm - en to ca@valencia translation catalogue (39 entries)

en: Invalid input.
ca@valencia: Entrada no vàlida.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
ca@valencia: Informació de la connexió per a «%1»

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
ca@valencia: Velocitats de transferència

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
ca@valencia: Connectat, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
ca@valencia: Detalls de la connexió

en: Connect
ca@valencia: Connecta

en: Disconnect
ca@valencia: Desconnecta

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Connect to
ca@valencia: Connecta a

en: Edit
ca@valencia: Edita

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
ca@valencia: Xarxes guardades

en: Available Networks
ca@valencia: Xarxes disponibles

en: Add Custom Connection
ca@valencia: Afig una connexió personalitzada

en: Add New Connection
ca@valencia: Afig una connexió nova

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Hidden Network
ca@valencia: Xarxa oculta

[ctx: @title:group]
en: Security
ca@valencia: Seguretat

en: Security type
ca@valencia: Tipus de seguretat

en: None
ca@valencia: Cap

en: WEP Key
ca@valencia: Clau WEP

en: Dynamic WEP
ca@valencia: WEP dinàmica

en: WPA/WPA2 Personal
ca@valencia: WPA/WPA2 personal

en: WPA/WPA2 Enterprise
ca@valencia: WPA/WPA2 corporativa

en: WPA3 Personal
ca@valencia: WPA3 personal

en: WPA3 Enterprise
ca@valencia: WPA3 corporativa

en: Password
ca@valencia: Contrasenya

en: Authentication:
ca@valencia: Autenticació:

en: Tunneled TLS
ca@valencia: TLS en túnel

en: Protected EAP
ca@valencia: EAP protegit

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
ca@valencia: Configuració IP

en: Method
ca@valencia: Mètode

en: Automatic
ca@valencia: Automàtica

en: IP Address
ca@valencia: Adreça IP

en: Gateway
ca@valencia: Passarel·la

en: Network prefix length
ca@valencia: Llargària del prefix de xarxa

en: Password…
ca@valencia: Contrasenya…

en: Upload
ca@valencia: Pujada

en: Download
ca@valencia: Baixada
