plasma-nm - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
ca@valencia: Avançat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
ca@valencia: Passarel·la:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
ca@valencia: IP o nom del servidor SSLVPN.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
ca@valencia: Autenticació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
ca@valencia: Establiu el nom utilitzat per a autenticar el sistema local amb la màquina <nom>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
ca@valencia: Contrasenya passada al SSLVPN quan es demane.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
ca@valencia: Certificat de la CA:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
ca@valencia: Certificat de l'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
ca@valencia: Clau de l'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
ca@valencia: Utilitza una contrasenya d'un sol ús

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
ca@valencia: Domini:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
ca@valencia: Seguretat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
ca@valencia: Certificat de confiança:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
ca@valencia: Contrasenya d'un sol ús

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
ca@valencia: Testimoni:
