plasma-nm - en to ca@valencia translation catalogue (46 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
ca@valencia: Voleu importar la configuració de la VPN des de «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
ca@valencia: Importació de configuració de VPN

en: Import
ca@valencia: Importa

en: Failed to import VPN connection: %1
ca@valencia: Ha fallat mentre s'importava la connexió VPN: %1

en: Connection imported.
ca@valencia: Connexió importada.

en: my_shared_connection
ca@valencia: la_meva_connexió_compartida

en: Export VPN Connection
ca@valencia: Exporteu la connexió VPN

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
ca@valencia: Voleu guardar els canvis efectuats a la connexió «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
ca@valencia: Guarda els canvis

en: Import VPN Connection
ca@valencia: Importeu una connexió VPN

en: VPN connections (%1)
ca@valencia: Connexions VPN (%1)

en: No file was provided
ca@valencia: No s'ha proporcionat cap fitxer

en: Unknown VPN type
ca@valencia: Tipus desconegut de VPN

[ctx: Suffix appended to the name of a duplicated connection]
en:  (Copy)
ca@valencia:  (Copia)

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
ca@valencia: Trieu un tipus de connexió

[ctx: @title:window]
en: Configuration
ca@valencia: Configuració

en: Ask for PIN on modem detection
ca@valencia: Demana un PIN en detectar un mòdem

en: Show virtual connections
ca@valencia: Mostra les connexions virtuals

en: Create new connections as system connections
ca@valencia: Crea les connexions noves com a connexions del sistema

en: Hotspot
ca@valencia: Punt d'accés

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
ca@valencia: Nom:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
ca@valencia: Contrasenya:

en: Hotspot name must not be empty
ca@valencia: El nom del punt d'accés no ha d'estar buit

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
ca@valencia: La contrasenya del punt d'accés ha d'estar buida o estar formada per entre 8 i 64 caràcters

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
ca@valencia: La contrasenya del punt d'accés ha d'estar buida o estar formada per una de les següents:<ul><li>Exactament 5 o 13 caràcters qualssevol</li><li>Exactament 10 o 26 caràcters hexadecimals:<br/>abcdef, ABCDEF o 0-9</li></ul>

en: Connect
ca@valencia: Connecta

en: Disconnect
ca@valencia: Desconnecta

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
ca@valencia: No s'ha pogut connectar a esta xarxa perquè no s'ha detectat.

[ctx: @action:inmenu duplicate network connection]
en: Duplicate
ca@valencia: Duplica

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Export
ca@valencia: Exporta

en: Connected
ca@valencia: Connectat

en: Connecting
ca@valencia: Connectant

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
ca@valencia: Disponible

en: Add new connection
ca@valencia: Afig una connexió nova

en: Remove selected connection
ca@valencia: Elimina la connexió seleccionada

en: Export selected connection
ca@valencia: Exporta la connexió seleccionada

en: Configuration
ca@valencia: Configuració

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
ca@valencia: Elimina la connexió

en: Do you want to remove the connection '%1'?
ca@valencia: Voleu eliminar la connexió «%1»?

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
ca@valencia: Connecta

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
ca@valencia: Introduïu la contrasenya

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
ca@valencia: Xarxa: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
ca@valencia: La contrasenya cal que siga una clau WEP vàlida

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
ca@valencia: La contrasenya cal que tinga entre 8 i 64 caràcters
