plasma-nm - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Invalid input.
cs: Neplatný vstup.

en: Connect to
cs: Připojit se k

en: Wi-Fi is disabled
cs: Wi-Fi je zakázána

en: Enable
cs: Povolit

en: Disable Wi-Fi
cs: Zakázat Wi-Fi

en: Add Custom Connection
cs: Přidat vlastní spojení

en: Show Saved Connections
cs: Zobrazit uložená spojení

en: Add new Connection
cs: Přidat nové připojení

en: Save
cs: Uložit

en: General
cs: Obecné

en: Hidden Network:
cs: Skrytá síť:

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Security type:
cs: Typ zabezpečení:

en: None
cs: Nic

en: WEP Key
cs: WEP klíč

en: Dynamic WEP
cs: Dynamický WEP

en: Password:
cs: Heslo:

en: Authentication:
cs: Ověření:

en: Tunneled TLS
cs: Tunelované TLS

en: Protected EAP
cs: Chráněný EAP

en: IP settings
cs: Nastavení IP

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Manual
cs: Manuálně

en: IP Address:
cs: IP adresa:

en: Gateway:
cs: Brána:

en: Network prefix length:
cs: Délka prefixu sítě:

en: Password…
cs: Heslo…

en: Wi-Fi networks
cs: Sítě Wi-Fi
