plasma-settings - en to cs translation catalogue (159 entries)

en: Error resetting the modem: %1
cs: Chyba při resetování modemu: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
cs: Chyba při aktualizaci nastavení připojení pro %1: %2.

en: Error activating connection: %1
cs: Chyba při aktivaci připojení: %1

en: Error adding connection: %1
cs: Chyba při přidávání spojení: %1

en: Error removing connection: %1
cs: Chyba při odstraňování připojení: %1

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unmanaged
cs: Nespravováno

en: Unavailable
cs: Nedostupný

en: Disconnected
cs: Odpojen

en: Preparing
cs: Probíhá příprava

en: Activated
cs: Zapnuto

en: Deactivating
cs: Vypínám

en: Failed
cs: Selhalo

en: Off
cs: Vypnuto

en: Low-power mode
cs: Režim nízké spotřeby

en: Full power mode
cs: Režim plného výkonu

en: Initializing
cs: Probíhá inicializace

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabling
cs: Zakazuji

en: Enabling
cs: Povoluji

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Searching for network provider
cs: Hledání poskytovatele síťových služeb

en: Registered with network provider
cs: Registrováno u poskytovatele síťových služeb

en: Disconnecting
cs: Odpojuji

en: Connecting
cs: Připojuji se

en: Connected
cs: Připojen

en: No error.
cs: Žádná chyba.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: SIM is required but missing.
cs: SIM karta je vyžadována, ale chybí.

en: SIM is available but unusable.
cs: SIM karta je k dispozici, ale nelze ji použít.

en: Unknown modem capabilities.
cs: Neznámé schopnosti modemu.

en: eSIM is not initialized.
cs: eSIM není inicializována.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
cs: Neregistrováno, nehledá se nový operátor pro registraci.

en: Registered on home network.
cs: Registrováno v domácí síti.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
cs: Neregistrováno, hledání nového operátora pro registraci.

en: Registration denied.
cs: Registrace zamítnuta.

en: Unknown registration status.
cs: Neznámý stav registrace.

en: Registered on a roaming network.
cs: Registrovano v roamingové síti.

en: Registered for "SMS only", on home network.
cs: Registrováno pouze pro SMS, v domácí síti.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
cs: Registrováno pouze pro SMS, v roamingové síti.

en: Emergency services only.
cs: Pouze pro tísňové služby.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
cs: Registrováno pro „CSFB není preferováno“, domácí síť.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
cs: Registrováno pro „CSFB není preferováno“, roamingová síť.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
cs: Připojeno pro přístup k omezeným službám místního operátora.

en: Scanning networks failed: %1
cs: Skenování sítí selhalo: %1

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Any
cs: Libovolné

en: Lock reason unknown.
cs: Důvod uzamčení neznámý.

en: Modem is unlocked.
cs: Modem je odemčen.

en: SIM requires the PIN code.
cs: SIM vyžaduje kód PIN.

en: SIM requires the PIN2 code.
cs: SIM vyžaduje kód PIN2.

en: SIM requires the PUK code.
cs: SIM vyžaduje kód PUK.

en: SIM requires the PUK2 code.
cs: SIM vyžaduje kód PUK2.

en: Modem requires the service provider PIN code.
cs: Modem vyžaduje kód poskytovatele služby PIN.

en: Modem requires the service provider PUK code.
cs: Modem vyžaduje kód poskytovatele služby PUK.

en: Modem requires the network PIN code.
cs: Modem vyžaduje kód sítě PIN.

en: Modem requires the network PUK code.
cs: Modem vyžaduje kód sítě PUK.

en: Modem requires the PIN code.
cs: Modem vyžaduje kód PIN.

en: Modem requires the corporate PIN code.
cs: Modem vyžaduje firemní kód PIN.

en: Modem requires the corporate PUK code.
cs: Modem vyžaduje firemní kód PUK.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
cs: Modem vyžaduje kód PH-FSIM PIN.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
cs: Modem vyžaduje kód PH-FSIM PUK.

en: Modem requires the network subset PIN code.
cs: Modem vyžaduje PIN kód podsítě.

en: Modem requires the network subset PUK code.
cs: Modem vyžaduje PUK kód podsítě.

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: Error toggling SIM lock: %1
cs: Chyba při přepínání zámku SIM karty: %1

en: Error changing the PIN: %1
cs: Chyba při změně PIN kódu: %1

en: Error sending the PIN: %1
cs: Chyba při odesílání PIN kódu: %1

en: Error sending the PUK: %1
cs: Chyba při odesílání PUK kódu: %1

en: Available Networks
cs: Dostupné sítě

en: none
cs: žádná

en: Current operator: %1
cs: Aktuální operátor: %1

en: Scan For Networks
cs: Vyhledat sítě

en: Edit APN
cs: Upravit APN

en: New APN
cs: Nový APN

en: Name
cs: Název

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Network type
cs: Typ sítě

en: Only 4G
cs: Pouze 4G

en: Only 3G
cs: Pouze 3G

en: Only 2G
cs: Pouze 2G

en: Save profile
cs: Uložit profil

en: Modem not available
cs: Modem není dostupný

en: Mobile data
cs: Mobilní data

en: No SIM is inserted.
cs: SIM není vložena

en: Mobile data is not available with this modem.
cs: Mobilní data s tímto modemem nejsou dostupná.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
cs: APN potřebuje nastavení pro mobilní data.

en: Whether mobile data is enabled.
cs: Zda jsou mobilní data povolena.

en: Data Usage
cs: Využití dat

en: View data usage.
cs: Zobrazit využití dat.

en: View SIM %1 details.
cs: Zobrazit podrobnosti SIM %1.

en: Modem Control
cs: Ovládání modemu

en: Force Modem Restart
cs: Vynutit restart modemu

en: Modem Details
cs: Podrobnosti o modemu

en: Access Technologies
cs: Technologie přístupu

en: Manufacturer
cs: Výrobce

en: Owned Numbers:
cs: Vlastněná čísla:

en: Revision
cs: Revize

en: Signal Quality
cs: Kvalita signálu

en: State
cs: Stav

en: Failure Reason
cs: Důvod selhání

en: Registration State
cs: Stav registrace

en: Firmware Version
cs: Verze firmwaru

en: Interface Name
cs: Název rozhraní

en: Metered
cs: Měřené

en: Active NetworkManager Connection
cs: Aktivní připojení NetworkManageru

en: Device
cs: Zařízení

en: Device ID
cs: ID zařízení

en: Drivers:
cs: Ovladače:

en: Plugin
cs: Modul

en: Power State
cs: Stav napájení

en: SIM Path
cs: Cesta k SIM

en: APNs
cs: APN

en: Edit
cs: Upravit

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
cs: Nelze automaticky detekovat nastavení připojení pro vašeho operátora. Nastavení APN vašeho operátora zjistíte buď kontaktováním podpory, nebo vyhledáním online.

en: APN List
cs: Seznam APN

en: Delete
cs: Smazat

en: Add APN
cs: Přidat APN

en: Automatically detect APN
cs: Automaticky zjišťovat APN

en: SIM Lock
cs: Zámek SIM

en: SIM is locked
cs: SIM je uzamčena

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
cs: Abyste mohli tuto SIM kartu používat, musíte ji nejprve odemknout.

en: SIM is not locked
cs: SIM není uzamčena

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
cs: SIM kartu můžete uzamknout tak, aby pro telefonní hovory a mobilní data vyžadovala nastavený PIN kód.

en: Lock SIM
cs: Uzamknout SIM

en: Disable SIM Lock
cs: Vypnout zámek SIM karty

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
cs: Deaktivovat funkci zámku SIM karty a odstranit přístupový kód na SIM kartě.

en: Change PIN
cs: Změnit PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
cs: Změnit přístupový kód nastavený na SIM kartě.

en: Unlock SIM
cs: Odemknout SIM

en: Attempts left: %1
cs: Zbývá pokusů: %1

en: Enter PIN
cs: Zadejte PIN

en: Change SIM PIN
cs: Změnit PIN kód SIM karty

en: PINs don't match!
cs: PIN kódy se neshodují!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
cs: PIN kódy musí mít 4 až 8 číslic!

en: Current PIN
cs: Současný PIN

en: New PIN
cs: Nový PIN

en: Confirm PIN
cs: Potvrdit PIN

en: Remove SIM PIN
cs: Odstranit SIM PIN

en: Add SIM PIN
cs: Přidat SIM PIN

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
cs: Tento slot pro SIM kartu je prázdný. Aby bylo možné jej používat, je třeba do něj vložit SIM kartu.

en: Data Roaming
cs: Datový roaming

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
cs: Povolit zařízení používat jiné sítě než síť vašeho operátora.

en: Modify APNs
cs: Změnit APN

en: Configure access point names for your carrier.
cs: Nastavte názvy přístupových bodů pro svého operátora.

en: Networks
cs: Sítě

en: Select a network operator.
cs: Vyberte síťového operátora.

en: Modify SIM lock settings.
cs: Upravit nastavení zámku SIM karty.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
cs: Zobrazit podrobnosti o modemu, ke kterému je tato SIM karta připojena.

en: SIM Details
cs: Podrobnosti SIM

en: Operator Code (modem)
cs: Kód operátora (modem)

en: Operator Name (modem)
cs: Název operátora (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
cs: Kód operátora (poskytnutý SIM kartou)

en: Operator Name (provided by SIM)
cs: Název operátora (poskytnutý SIM kartou)

en: SIM ID
cs: ID SIM

en: Emergency Numbers
cs: Tísňová čísla
