plasma-nm - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Configure Hotspot
cs: Nastavit hotspot

en: Hotspot SSID:
cs: SSID hotspotu:

en: Hotspot Password:
cs: Heslo hotspotu:

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
cs: Sdílejte své připojení k internetu s jinými zařízeními jako síť Wi-Fi.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Hotspot SSID
cs: SSID hotspotu

en: Hotspot Password
cs: Heslo hotspotu

en: Configure
cs: Nastavit
