plasma-nm - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Disable Wi-Fi
da: Deaktivér wi-fi

en: Add new Connection
da: Tilføj ny forbindelse

en: Save
da: Gem

en: General
da: Generelt

en: Hidden Network:
da: Skjult netværk:

en: Security
da: Sikkerhed

en: Security type:
da: Sikkerhedstype:

en: None
da: Ingen

en: WEP Key
da: WEP-nøgle

en: Dynamic WEP
da: Dynamisk WEP

en: WPA/WPA2 Personal
da: WPA/WPA2 personlig

en: WPA/WPA2 Enterprise
da: WPA/WPA2 virksomhed

en: Password:
da: Adgangskode:

en: Authentication:
da: Autentificering:

en: Tunneled TLS
da: Tunnel TLS

en: Protected EAP
da: Beskyttet EAP

en: IP settings
da: IP-indstillinger

en: Automatic
da: Automatisk

en: Manual
da: Manuelt

en: IP Address:
da: IP-adresse:

en: Network prefix length:
da: Længde på netværkspræfiks:

en: Wi-Fi networks
da: Wi-fi-netværk
