plasma-nm - en to eo translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
eo: Supra Nivela Domajno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
eo: Nomservilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
eo: Pasvorto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
eo: Fragmento Grandeco:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
eo: Aŭtomata

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
eo: bajtoj
