plasma-nm - en to eo translation catalogue (78 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
eo: Malsukcesis pravalorigi programaron ĵetonon: %1

en: Contacting host, please wait…
eo: Kontaktante gastiganton, bonvolu atendi…

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
eo: Ensaluti

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
eo: Kontrolo malsukcesis pri atestilo de VPN-servilo "%1".
    Kialo: %2
    Ĉuokaze akceptas ĝin?

en: Connection attempt was unsuccessful.
eo: Konektoprovo estis malsukcesa.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
eo: OpenConnect VPN-Aŭtentikigo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
eo: VPN Gastiganto

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
eo: Konekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
eo: Aŭtomate komenci konekti venontfoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
eo: Konservi pasvortojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
eo: Konservi retumilajn kuketojn en platteksto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
eo: Vidi Protokolo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
eo: Log Nivelo:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
eo: Eraro

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
eo: Sencimigi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
eo: Spuro

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
eo: Agordoj de OpenConnect

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
eo: Generalo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
eo: Enirejo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
eo: CA Atestilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
eo: Prokurilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
eo: Uzanto Agento:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
eo: CSD-Envolvaĵa Skripto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
eo: Permesi Cisco Secure Desktop trojan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
eo: VPN-Protokolo:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: PAN Global Protect
eo: PAN Ĉiea Protekto

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Pulse Connect Secure
eo: Pulse Konekti Sekura

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProtocol)
en: Array SSL VPN
eo: Tabelo SSL VPN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
eo: Raportita OS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux
eo: GNU/Linukso

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux 64-bit
eo: GNU/Linukso 64-bit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Windows
eo: Vindozo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Android
eo: Androido

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
eo: Raportita Versio:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
eo: Atestilo Atestilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
eo: Maŝin-Atestilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
eo: Privata Ŝlosilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
eo: Uzanto-Atestilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
eo: Uzi FSID por ŝlosila pasfrazo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
eo: Malhelpi uzanton mane akcepti nevalidajn atestilojn

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
eo: Programaro Token Authentication

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
eo: Tokenreĝimo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
eo: Token Sekreto:

en: Choose a Passkey
eo: Elektu Pasfrazon

en: Which passkey do you want to use for %1?
eo: Kiun pasvorton vi volas uzi por %1?

en: Ok
eo: Bone

en: Use your security key with %1
eo: Uzu vian sekurecŝlosilon kun %1

en: Touch your security key again to complete the request.
eo: Tuŝu vian sekurecŝlosilon denove por plenumi la peton.

en: Next
eo: Sekva

en: PIN Required
eo: PIN Postulita

en: Enter the PIN for your security key
eo: Enigu la PIN por via sekureca ŝlosilo

en: New PIN Required
eo: Nova PIN Postulita

en: Set new PIN for your security key
eo: Agordu novan PIN por via sekureca ŝlosilo

en: Change PIN Required
eo: Ŝanĝi PIN Bezonata

en: Change PIN for your security key
eo: Ŝanĝu PIN por via sekureca ŝlosilo

en: Internal User Verification Locked
eo: Konfirmo de Interna Uzanto Ŝlosita

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
eo: Malĝusta PIN. %1 provoj restas.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
eo: Tro Mallonga. %1 provoj restas.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
eo: Nevalidaj Signoj. %1 provoj restas.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
eo: Sama kiel nuna PIN. %1 provoj restas.

en: Something went wrong
eo: Io misfunkciis

en: Request Timeout
eo: Tempolimo de Alpeto

en: Key not registered
eo: Ŝlosilo ne registrita

en: You already registered this device.Try again with device
eo: Vi jam registris ĉi tiun aparaton. Provu denove per aparato

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
eo: La sekureca ŝlosilo estas ŝlosita ĉar la malĝusta PIN estis enigita tro multajn fojojn. Por malŝlosi ĝin, forigu kaj reenigu ĝin.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
eo: La sekurecŝlosilo estas ŝlosita ĉar la malĝusta PIN estis enigita tro multajn fojojn. Vi devos restarigi la sekurecan ŝlosilon.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
eo: Aŭtentikigilo forigita dum konfirmo. Bonvolu reenigi kaj provi denove

en: Authenticator doesn't have resident key support
eo: Aŭtentikigilo ne havas rezidan ŝlosilsubtenon

en: Authenticator missing user verification
eo: Aŭtentikigilo mankas uzantan konfirmon

en: Authenticator missing Large Blob support
eo: Aŭtentikigilo mankas subtenon de Granda Blob

en: No common algorithms
eo: Neniuj komunaj algoritmoj

en: Storage Full
eo: Konservejo Plena

en: User consent denied
eo: Uzanto malkonsentis

en: User Cancelled Request
eo: Uzanto Nuligis Alpeton

en: Close
eo: Fermi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
eo: Titolo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
eo: Priskribo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
eo: Konfirmi PIN
