plasma-nm - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Disable Wi-Fi
et: Wi-Fi keelamine

en: Add new Connection
et: Lisa uus ühendus

en: Save
et: Salvesta

en: General
et: Üldine

en: Hidden Network:
et: Varjatud võrk:

en: Security
et: Turvalisus

en: Security type:
et: Turbetüüp:

en: None
et: Puudub

en: WEP Key
et: WEP võti

en: Dynamic WEP
et: Dünaamiline WEP

en: Password:
et: Parool:

en: Authentication:
et: Autentimine:

en: Tunneled TLS
et: Tunneldatud TLS

en: Protected EAP
et: Kaitstud EAP

en: IP settings
et: IP seadistused

en: Automatic
et: Automaatne

en: Manual
et: Käsitsi

en: IP Address:
et: IP-aadress:

en: Gateway:
et: Lüüs:

en: Network prefix length:
et: Võrguprefiksi pikkus:

en: Wi-Fi networks
et: Wi-Fi võrgud
