plasma-nm - en to et translation catalogue (27 entries)

en: my_shared_connection
et: minu_jagatud_ühendus

en: Export VPN Connection
et: VPN-ühenduse eksport

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
et: Kas salvestada ühenduses '%1' tehtud muudatused?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
et: Muudatuste salvestamine

en: Import VPN Connection
et: VPN-ühenduse import

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
et: Ühenduse tüübi valimine

en: Create
et: Loo

en: Cancel
et: Loobu

en: Configuration
et: Seadistamine

[ctx: @title:window]
en: Configuration
et: Seadistamine

en: General
et: Üldine

en: Ask for PIN on modem detection
et: Modemi tuvastamisel küsitakse PIN-i

en: Show virtual connections
et: Virtuaalsete ühenduste näitamine

en: Hotspot
et: Pääsupunkt

en: Hotspot name:
et: Pääsupunkti nimi:

en: Hotspot password:
et: Pääsupunkti parool:

en: Connect
et: Ühenda

en: Disconnect
et: Lahuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Export
et: Ekspordi

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Add new connection
et: Lisa uus ühendus

en: Remove selected connection
et: Eemalda valitud ühendus

en: Export selected connection
et: Ekspordi valitud ühendus

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
et: Ühenduse eemaldamine

en: Do you want to remove the connection '%1'?
et: Kas eemaldada ühendus '%1'?
