plasma-nm - en to et translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
et: Tipptaseme domeen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
et: Nimeserver:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
et: Fragmendi suurus:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
et:  baiti
