plasma-nm - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Invalid input.
eu: Sarrerako baliogabea.

en: Connect to
eu: Konektatu hona:

en: Wi-Fi is disabled
eu: Wi-Fi ezgaituta dago

en: Enable
eu: Gaituta

en: Disable Wi-Fi
eu: Ezgaitu Wi-Fi

en: Add Custom Connection
eu: Gehitu erabiltzaileak finkatutako konexioa

en: Show Saved Connections
eu: Erakutsi gordetako konexioak

en: Add new Connection
eu: Gehitu konexioa berria

en: Save
eu: Gorde

en: General
eu: Orokorra

en: Hidden Network:
eu: Ezkutuko sarea:

en: Security
eu: Segurtasuna

en: Security type:
eu: Segurtasun mota:

en: None
eu: Bat ere ez

en: WEP Key
eu: WEP gakoa

en: Dynamic WEP
eu: WEP dinamikoa

en: WPA/WPA2 Personal
eu: WPA/WPA2 pertsonala

en: WPA/WPA2 Enterprise
eu: WPA/WPA2 Enpresakoa

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Authentication:
eu: Autentifikazioa:

en: Tunneled TLS
eu: Tunel bidez TLS

en: Protected EAP
eu: Babestutako EAP

en: IP settings
eu: IP ezarpenak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Manual
eu: Eskuzkoa

en: IP Address:
eu: IP helbidea:

en: Gateway:
eu: Atebidea:

en: Network prefix length:
eu: Sareko aurrizkiaren luzera:

en: Password…
eu: Pasahitza...

en: Wi-Fi networks
eu: Wi-Fi sareak
