plasma-nm - en to eu translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomGatewayPort)
en: Use custom gateway port:
eu: Erabili atebide portu pertsonalizatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useCustomTunnelMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
eu: Erabili (MTU) Transmisio-unitate maximo pertsonalizatua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_extraSshOptions)
en: Extra SSH options:
eu: SSH aukera gehigarriak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteDeviceNumber)
en: Remote device number:
eu: Urruneko gailu zenbakia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useTapDevice)
en: Use a TAP device
eu: Erabili TAP gailua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_remoteUsername)
en: Remote username
eu: Urruneko erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_doNotReplaceDefaultRoute)
en: Do not replace default route
eu: Ez aldatu bide lehenetsia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
eu: Orokorra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_gateway)
en: Gateway:
eu: Atebidea:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network Settings
eu: Sarearen ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_remoteIpv6)
en: Remote IP Address:
eu: Urruneko IP helbidea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIp) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_localIpv6)
en: Local IP Address:
eu: Tokiko IP helbidea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmask)
en: Netmask:
eu: Sare-maskara:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: IPv6 Network Settings
eu: IPv6 sarearen ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chk_useIpv6)
en: Use IPv6
eu: Erabili IPv6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_netmaskIpv6)
en: Prefix:
eu: Aurrizkia:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Authentication
eu: Autentikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
eu: Pasahitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_sshKeyFile)
en: SSH Key File:
eu: SSH Gako-fitxategia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_authType)
en: Type:
eu: Mota:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: SSH Agent
eu: SSH agentea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Password
eu: Pasahitza

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmb_authType)
en: Key authentication
eu: Gako autentikazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_advancedOption)
en: Advanced…
eu: Aurreratua...
