plasma-mobile - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Invalid input.
eu: Sarrera baliogabea.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
eu: "%1"(e)rako konexio informazioa

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
eu: Transferentzia emariak

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
eu: Konektatuta, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
eu: Konexioaren xehetasunak

en: Connect
eu: Konektatu

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Connect to
eu: Konektatu hona

en: Edit
eu: Editatu

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
eu: Gordetako sareak

en: Available Networks
eu: Sare erabilgarriak

en: Add Custom Connection
eu: Gehitu erabiltzaileak finkatutako konexioa

en: Add New Connection
eu: Gehitu konexioa berria

en: Save
eu: Gorde

[ctx: @title:group]
en: General
eu: Orokorra

en: Hidden Network
eu: Ezkutuko sarea

[ctx: @title:group]
en: Security
eu: Segurtasuna

en: Security type
eu: Segurtasun mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: WEP Key
eu: WEP gakoa

en: Dynamic WEP
eu: WEP dinamikoa

en: WPA/WPA2 Personal
eu: WPA/WPA2 Pertsonala

en: WPA/WPA2 Enterprise
eu: WPA/WPA2 Enpresakoa

en: WPA3 Personal
eu: WPA3 pertsonala

en: WPA3 Enterprise
eu: WPA3 enpresakoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Authentication:
eu: Autentifikazioa:

en: Tunneled TLS
eu: Tunel bidez TLS

en: Protected EAP
eu: Babestutako EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
eu: IP ezarpenak

en: Method
eu: Metodoa

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Manual
eu: Eskuzkoa

en: IP Address
eu: IP helbidea

en: Gateway
eu: Atebidea

en: Network prefix length
eu: Sareko aurrizkiaren luzera

en: Password…
eu: Pasahitza...

en: Upload
eu: Zama-igo

en: Download
eu: Zama-jaitsi
