plasma-nm - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Invalid input.
eu: Sarrera baliogabea.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
eu: "%1"(e)(r)en konexio informazioa

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
eu: Transferentzia emariak

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
eu: Konektatuta, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
eu: Konexioaren xehetasunak

[ctx: @title:group]
en: Wired Network Connections
eu: Haridun sare konexioak

en: No wired connection available.
eu: Ez dago haridun sare konexiorik erabilgarri.

en: Add New Connection
eu: Gehitu konexioa berria

en: Save
eu: Gorde

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
eu: IP ezarpenak

en: Method
eu: Metodoa

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Manual
eu: Eskuz

en: IP Address
eu: IP helbidea

en: Gateway
eu: Atebidea

en: Network prefix length
eu: Sareko aurrizkiaren luzera
