plasma-nm - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
eu: VPN konfigurazioa "%1"(e)tik inportatu?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
eu: Inportatu VPN konfigurazioa

en: Import
eu: Inportatu

en: Failed to import VPN connection: %1
eu: VPN konexioa inportatzea huts egin du: %1

en: Connection imported.
eu: Konexioa inportatu da.

en: my_shared_connection
eu: nere_konexio_partekatua

en: Export VPN Connection
eu: Esportatu VPN konexioa

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
eu: '%1' konexioari eginiko aldaketak gorde nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
eu: Gorde aldaketak

en: Import VPN Connection
eu: Inportatu VPN konexioa

en: VPN connections (%1)
eu: VPN konexioak (%1)

en: No file was provided
eu: Ez da fitxategirik eman

en: Unknown VPN type
eu: VPN mota ezezaguna

[ctx: Suffix appended to the name of a duplicated connection]
en:  (Copy)
eu:  (kopia)

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
eu: Hautatu konexio mota bat

[ctx: @title:window]
en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General
eu: Orokorra

en: Ask for PIN on modem detection
eu: Eskatu PINa modem bat antzematean

en: Show virtual connections
eu: Erakutsi alegiazko konexioak

en: Create new connections as system connections
eu: Sortu konexio berria sistemaren konexio gisa

en: Hotspot
eu: Berogunea

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
eu: Izena:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Hotspot name must not be empty
eu: Bero-gunearen izena ez da hutsik egon behar

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
eu: Bero-gunearen pasahitza hutsik egon behar da, edo 8 eta 64 karaktere bitarte izanbehar ditu

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
eu: Bero-gunearen pasahitza hutsik egon behar da, edo ondokoen arteko bat izan behar du:<ul><li>5 edo 13 karaktere doi-doi</li><li>10 edo 26 karaktere hamaseitar doi-doi:<br/>abcde, ABCDE edo 0-9</li></ul>

en: Connect
eu: Konektatu

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
eu: Ezin da sare honetara konektatu, ez baita detektatu.

[ctx: @action:inmenu duplicate network connection]
en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Connecting
eu: Konektatzen

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
eu: Erabilgarri

en: Add new connection
eu: Gehitu konexio berria

en: Remove selected connection
eu: Kendu hautatutako konexioa

en: Export selected connection
eu: Esportatu hautatutako konexioa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
eu: Kendu konexioa

en: Do you want to remove the connection '%1'?
eu: '%1' konexioa kendu nahi duzu?

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
eu: Konektatu

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
eu: Utzi

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
eu: Sartu pasahitza

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
eu: Sarea: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
eu: Pasahitza WEP-gako balioduna izan behar du

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
eu: Pasahitz 8 eta 64 karaktere artekoa izan behar du
