plasma-nm - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Invalid input.
fi: Virheellinen syöte.

en: Connect to
fi: Yhdistä

en: Wi-Fi is disabled
fi: Langaton verkko ei ole käytössä

en: Enable
fi: Käytä

en: Disable Wi-Fi
fi: Poista langaton verkko käytöstä

en: Add Custom Connection
fi: Lisää mukautettu yhteys

en: Show Saved Connections
fi: Näytä tallennetut yhteydet

en: Add new Connection
fi: Lisää uusi yhteys

en: Save
fi: Tallenna

en: General
fi: Perusasetukset

en: Hidden Network:
fi: Piiloverkko:

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Security type:
fi: Turvallisuustyyppi:

en: None
fi: Ei mikään

en: WEP Key
fi: WEP-avain

en: Dynamic WEP
fi: Dynaaminen WEP

en: Password:
fi: Salasana:

en: Authentication:
fi: Todennus:

en: Tunneled TLS
fi: Tunneloitu TLS

en: Protected EAP
fi: Suojattu EAP

en: IP settings
fi: IP-asetukset

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Manual
fi: Mukautettu

en: IP Address:
fi: IP-osoite:

en: Gateway:
fi: Yhdyskäytävä:

en: Network prefix length:
fi: Verkkoetuliitteen pituus:

en: DNS:
fi: Nimipalvelin:

en: Password…
fi: Salasana…

en: Wi-Fi networks
fi: Langattomat verkot
