plasma-nm - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
fi: Aseta tukiasema

en: Hotspot SSID:
fi: Tukiaseman SSID:

en: Hotspot Password:
fi: Tukiaseman salasana:

en: Hotspot
fi: Tukiasema

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
fi: Jaa internetyhteys toisille laitteille langattomana verkkona.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Hotspot SSID
fi: Tukiaseman SSID

en: Hotspot Password
fi: Tukiaseman salasana

en: Configure
fi: Aseta
