plasma-nm - en to he translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
he: שם או IP של שרת SSLVPN.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
he: הגדרת השם שמשמש לאימות המערכת המקומית לעמית ל<name>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
he: סיסמה שמועברת ל־SSLVPN בעת הגשת בקשה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
he: אישור רשות אישורים (CA):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
he: אישור משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
he: מפתח משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
he: להשתמש בסיסמה חד־פעמית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tfa)
en: 2FA
he: אימות דו־שלבי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
he: תחום:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
he: אבטחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
he: אישור מהימן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
he: סיסמה חד־פעמית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
he: אסימון:
