plasma-nm - en to he translation catalogue (78 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
he: התחלת אסימון התוכנה נכשלה: %1

en: Contacting host, please wait…
he: נוצר קשר עם המארח, נא להמתין…

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
he: כניסה

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
he: בדיקת האישור משרת ה־VPN‏ „%1” נכשלה.
    סיבה: %2
    לקבל אותו בכל זאת?

en: Connection attempt was unsuccessful.
he: ניסיון החיבור לא צלח.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
he: אימות OpenConnect ל־VPN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
he: מארח VPN

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
he: התחברות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
he: להפעיל את החיבור אוטומטית בפעם הבאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
he: אחסון סיסמאות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
he: אחסון עוגיות הדפדפן בטקסט פשוט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
he: הצגת יומן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
he: רמת פירוט יומן:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
he: שגיאה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
he: מידע

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
he: ניפוי תקלות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
he: מעקב

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
he: הגדרות OpenConnect

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
he: אישור רשות אישורים (CA):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
he: מתווך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
he: סוכן משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
he: סקריפט עוטף ל־CSD:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
he: לאפשר טרויאני של שולחן עבודה מאובטח של סיסקו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
he: פרוטקול VPN:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
he: מערכת ההפעלה המדווחת:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux
he: גנו/לינוקס

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux 64-bit
he: גנו/לינוקס 64 סיביות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
he: גרסה מדווחת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
he: אימות אישור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
he: אישור מכונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
he: מפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
he: אישור משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
he: להשתמש ב־FSID למילת צופן מפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
he: למנוע מהמשתמש לקבל אישורים שגויים ידנית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
he: אימות אסימון

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
he: אסימונים חד־פעמיים של OpenConnect

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
he: אימות אסימון תוכנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
he: מצב אסימון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
he: סוד אסימון:

en: Choose a Passkey
he: נא לבחור Passkey

en: Which passkey do you want to use for %1?
he: באיזה Passkey להשתמש עבור %1?

en: Ok
he: אישור

en: Use your security key with %1
he: להשתמש במפתח האבטחה שלך עם %1

en: Touch your security key again to complete the request.
he: נא לגעת במפתח האבטחה שלך כדי להשלים את הבקשה.

en: Next
he: הבא

en: PIN Required
he: צריך קוד אישי (PIN)

en: Enter the PIN for your security key
he: נא למלא את הקוד האישי (PIN) למפתח האבטחה שלך

en: New PIN Required
he: צריך קוד אישי (PIN) חדש

en: Set new PIN for your security key
he: הגדרת קוד אישי (PIN) חדש למפתח האבטחה שלך

en: Change PIN Required
he: צריך להחליף קוד אישי (PIN)

en: Change PIN for your security key
he: החלפת קוד אישי (PIN) למפתח האבטחה שלך

en: Internal User Verification Locked
he: אימות משתמש פנימי נעול

en: Wrong PIN. %1 attempt remaining. | Wrong PIN. %1 attempts remaining.
he[0]: קוד אישי (PIN) שגוי. נותר ניסיון אחד.
he[1]: קוד אישי (PIN) שגוי. נותרו שני ניסיונות.
he[2]: קוד אישי (PIN) שגוי. נותרו %1 ניסיונות.
he[3]: קוד אישי (PIN) שגוי. נותרו %1 ניסיונות.

en: Too Short. %1 attempt remaining. | Too Short. %1 attempts remaining.
he[0]: קצר מדי. נותר ניסיון אחד.
he[1]: קצר מדי. נותרו שני ניסיונות.
he[2]: קצר מדי. נותרו %1 ניסיונות.
he[3]: קצר מדי. נותרו %1 ניסיונות.

en: Invalid Characters. %1 attempt remaining. | Invalid Characters. %1 attempts remaining.
he[0]: תווים שגויים. נותר ניסיון אחד.
he[1]: תווים שגויים. נותרו שני ניסיונות.
he[2]: תווים שגויים. נותרו %1 ניסיונות.
he[3]: תווים שגויים. נותרו %1 ניסיונות.

en: Same as current PIN. %1 attempt remaining. | Same as current PIN. %1 attempts remaining.
he[0]: כמו הקוד האישי (PIN) הנוכחי. נותר ניסיון אחד.
he[1]: כמו הקוד האישי (PIN) הנוכחי. נותרו שני ניסיונות.
he[2]: כמו הקוד האישי (PIN) הנוכחי. נותרו %1 ניסיונות.
he[3]: כמו הקוד האישי (PIN) הנוכחי. נותרו %1 ניסיונות.

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: Request Timeout
he: הזמן שהוקצב לבקשה תם

en: Key not registered
he: המפתח לא רשום

en: You already registered this device.Try again with device
he: כבר רשמת את ההתקן הזה. נא לנסות שוב עם ההתקן

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
he: מפתח האבטחה נעול כי הוקלד קוד אישי (PIN) שגוי יותר מדי פעמים. כדי לשחרר את הנעילה, יש להסיר אותו ולחבר אותו מחדש.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
he: מפתח האבטחה נעול כי הוקלד קוד אישי (PIN) שגוי יותר מדי פעמים. יש לאפס את מפתח האבטחה.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
he: המאמת הוסר במהלך האימות. נא לחבר אותו מחדש ולנסות שוב

en: Authenticator doesn't have resident key support
he: למאמת אין תמיכה במפתח קבוע

en: Authenticator missing user verification
he: למאמת חסר אימות משתמש

en: Authenticator missing Large Blob support
he: למאמת חסרה תמיכה ב־Large Blob (מקטעי נתונים גדולים)

en: The security token does not support the server’s required authentication method.
he: אסימון האבטחה לא תומך בשיטת האימות שדורש השרת.

en: Storage Full
he: האחסון מלא

en: User consent denied
he: הסכמת המשתמש נדחתה

en: User Cancelled Request
he: המשתמש ביטל את הבקשה

en: Close
he: סגירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
he: תיאור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: PIN
he: קוד אישי (PIN)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
he: אישור קוד אישי (PIN)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
he: תווית טקסט
