plasma-mobile - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Configure Hotspot
he: הגדרת נקודת חמה

en: Hotspot SSID:
he: שם רשת הנקודה החמה:

en: Hotspot Password:
he: סיסמת הנקודה החמה:

en: Hotspot
he: נקודה חמה

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
he: שיתוף החיבור שלך לאינטרנט עם מכשירים אחרים כרשת אלחוטית.

en: Settings
he: הגדרות

en: Hotspot SSID
he: שם רשת הנקודה החמה

en: Hotspot Password
he: סיסמת הנקודה החמה

en: Configure
he: הגדרה
