plasma-nm - en to he translation catalogue (166 entries)

en: NetworkManager is missing support for OpenVPN
he: ב־NetworkManager חסרה תמיכה ב־OpenVPN

en: An unexpected error has occurred
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Gateway:
he: שער גישה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: Remote gateways(s), with optional port and protocol (e.g. ovpn.corp.com:1234:tcp).
    You can specify multiple hosts for redundancy (use commas or spaces as delimiters).
he: שערי גישה, עם פרוטוקול ופתחה כרשות (כגון: ovpn.corp.com:1234:tcp).
    אפשר לציין מספר מארחים ליצירת יתירות (להפריד בפסיקים או רווחים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnectionType)
en: Connection type:
he: סוג חיבור:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbConnectionType)
en: Select an authentication mode.
he: נא לבחור מצב אימות.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbConnectionType)
en: Certificates (TLS)
he: אישור (TLS)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbConnectionType)
en: Static Key
he: מפתח סטטי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbConnectionType)
en: Password
he: סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbConnectionType)
en: Password with Certificates (TLS)
he: סיסמה עם אישורים (TLS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: CA Certificate:
he: אישור רשות אישורים (CA):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509CaFile) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, passCaFile) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509PassCaFile)
en: Certificate authority (CA) file in .pem format.
he: קובץ רשות אישורים (CA) בקובץ מסוג ‎.pem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_2)
en: User Certificate:
he: אישור משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509Cert) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509PassCert)
en: Local peer's signed certificate in .pem format (signed by CA of CA Certificate).
he: האישור החתום של העמית המקומי בקובץ מסוג ‎.pem (חתום על ידי רשות האישורים של אישור רשות האישורים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Private Key:
he: מפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509Key) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, x509PassKey)
en: Local peer's private key in .pem format.
he: המפתח הפרטי של העמית המקומי בתצורת ‎.pem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key Password:
he: סיסמת מפתח פרטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, x509KeyPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, x509PassKeyPassword)
en: Password for private key.
he: סיסמה למפתח הפרטי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Static Key:
he: מפתח סטטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, pskSharedKey)
en: Pre-shared file for Static Key encryption mode (non-TLS).
he: קובץ ששותף מראש למצב הצפנת מפתח סטטי (לא TLS).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key Direction:
he: כיוון מפתח:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbKeyDirection)
en: Direction for Static Key encryption mode (non-TLS).
he: הכיוון למצב הצפנת מפתח סטטי (לא TLS).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbKeyDirection)
en: If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer.
he: אם נעשה שימוש בכיוון מפתח, הוא חייב להיות ההופכי לזה שבו נעשה שימוש בעמית ה־VPN.

[ctx: No "Key Direction"]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbKeyDirection)
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Local IP Address:
he: כתובת IP מקומית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, pskLocalIp)
en: IP address of the remote VPN endpoint.
he: כתובת ה־IP של נקודת הגישה המרוחקת ל־VPN.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Remote IP Address:
he: כתובת IP מרוחקת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, pskRemoteIp)
en: IP address of the local VPN endpoint.
he: כתובת IP של נקודת הקצה המקומית ל־VPN.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeyDirection)
en: If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer. For example, if the peer uses '1', this connection must use '0'. If you are unsure what value to use, contact your system administrator.
he: אם נעשה שימוש בכיוון מפתח, הוא חייב להיות ההפוך מזה בו נעשה שימוש בעמית ה־VPN. אם העמית משתמש ב־‚1’, החיבור הזה חייב להשתמש ב־‚0’. אם לא ברור לך באיזה ערך להשתמש, כדאי ליצור קשר עם הנהלת המערכת.

[ctx: like in Username for athentication]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, passUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, x509PassUsername)
en: Username passed to OpenVPN when prompted for it.
he: שם משתמש שמועבר ל־OpenVPN בעת בקשה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, passPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, x509PassPassword)
en: Password passed to OpenVPN when prompted for it.
he: סיסמה שמועברת ל־OpenVPN בעת בקשה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
he: מתקדם…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkCustomPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbCustomPort)
en: TCP/UDP port number for peer. (Default value when there is no port for gateway).
he: מספר פתחת TCP/UDP לעמית. (ערך ברירת המחדל כשאין פתחה לשער הגישה).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomPort)
en: Use custom gateway port:
he: להשתמש בפתחת שער גישה מותאמת אישית:

[ctx: like in use Automatic configuration]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbCustomPort) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbMtu) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbCustomFragmentSize)
en: Automatic
he: אוטומטית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomReneg) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbCustomReneg)
en: Renegotiate data channel key after the specified number of seconds.
he: לנהל משא ומתן חוזר על מפתח ערוץ הנתונים לאחר מספר השניות שצוין.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomReneg)
en: Use custom renegotiation interval:
he: להשתמש בהפרש מותאם אישית של ניהול משא ומתן מחודש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCompression) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbUseCompression)
en: Use compression.
he: להשתמש בדחיסה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCompression)
en: Use compression
he: להשתמש בדחיסה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbUseCompression) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMtuDisc)
en: No
he: לא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbUseCompression)
en: Adaptive
he: מסתגלת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbUseCompression) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, leVirtualDeviceName)
en: Automatic
he: אוטומטית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseAsymCompression)
en: Use asymetric compression
he: להשתמש בדחיסה אסימטרית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseTCP)
en: Use TCP for communicating with remote host.
he: להשתמש ב־TCP כדי לתקשר עם המארח המרוחק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseTCP)
en: Use a TCP connection
he: להשתמש בחיבור TCP

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseVirtualDeviceType) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbDeviceType)
en: Explicitly set virtual device type (TUN/TAP).
he: ציון סוג התקן וירטואלי במפורש (TUN/TAP).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseVirtualDeviceType)
en: Set virtual device type:
he: הגדרת סוג התקן וירטואלי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseVirtualDeviceName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leVirtualDeviceName)
en: Use custom name for TUN/TAP virtual device (instead of default "tun" or "tap").
he: להשתמש בשם מותאם אישית להתקן TUN/TAP וירטואלי (במקום „tun” או „tap” כברירת המחדל).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseVirtualDeviceName)
en: Set virtual device name:
he: הגדרת שם התקן וירטואלי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkMtu) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbMtu)
en: Take the TUN device MTU to be specified value and derive the link MTU from it.
he: לקחת את ה־MTU מהתקן ה־TUN לערך מוגדר ולגזור ממנו את ה־MTU של הקישוריות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMtu)
en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
he: להשתמש בגודל מרבי להתמסרות (MTU) מותאם אישית לתעלה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkCustomFragmentSize) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbCustomFragmentSize)
en: Enable internal datagram fragmentation with this maximum size.
he: להפעיל קיטוע מנות נתונים פנימי בגודל המרבי הזה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomFragmentSize)
en: Use custom UDP fragment size:
he: להשתמש בגודל מקטע UDP מותאם אישית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkMssRestrict)
en: Restrict tunnel TCP maximum segment size.
he: הגבלת גודל קטע מרבי ב־TCP לתעלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMssRestrict)
en: Restrict TCP maximum segment size (MSS)
he: הגבלת גודל קטע מרבי ב־TCP‏ (MSS)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkMtuDisc)
en: Control Path MTU discovery behavior.
he: שליטה בהתנהגות גילוי MTU (גודל תעבורה מרבי) לנתיב.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMtuDisc)
en: Specify Path MTU discovery:
he: בחירת גילוי MTU (גודל תעבורה מרבי) לנתיב:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMtuDisc)
en: Maybe
he: אולי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbMtuDisc)
en: Yes
he: כן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRandRemHosts)
en: Randomize the order of gateways list (remote) as a kind of basic load-
    balancing measure.
he: בחירה אקראית של סדר רשימת שערי הגישה (מרוחקים) כסוג של אמצעי
    איזון עומסים בסיסי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRandRemHosts)
en: Randomize remote hosts
he: בחירת מארחים מרוחקים באקראי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRandRemHostname)
en: Prefix remote DNS name with random string
he: להוסיף קידומת מחרוזת אקראי לשמות DNS מרוחקים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblConnectTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbConnectTimeout)
en: Time in seconds to wait for the initial connection before failing.
he: הזמן בשניות להמתנה לחיבור הראשוני לפני כשל.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblConnectTimeout)
en: Connect timeout:
he: תום המתנה לחיבור:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbConnectTimeout) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboTLSMode)
en: None
he: ללא

note: i18n: short for seconds i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sbConnectTimeout)
en: s
he: שנ׳

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkAllowPullFqdn)
en: Allow pulling of peer DNS names (FQDN) sent by the server.
he: לאפשר משיכה של שמות DNS של עמיתים (FQDN) שנשלחו על ידי השרת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowPullFqdn)
en: Allow pull of peer DNS names (FQDN)
he: לאפשר משיכה של שמות DNS של עמיתים (FQDN)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkPushPeerInfo)
en: Push client information to the server for diagnostics.
he: דחיפת פרטי הלקוח לשרת למטרות ניתוח.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkPushPeerInfo)
en: push peer info
he: דחיפת פרטי עמית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkIpv6TunLink)
en: Build a tun link capable of forwarding IPv6 traffic.
he: בניית קישוריות tun שמסוגלת להעביר תעבורת IPv6.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIpv6TunLink)
en: IPv6 tun link
he: קישוריות tun‏ IPv6

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkPingInterval) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbPingInterval)
en: Ping remote over the TCP/UDP control channel if no packets have been sent for at least n seconds.
he: לשלוח פינג (ping) לצד המרוחק דרך ערוץ בקרת ה־TCP/UDP אם לא נשלחו חבילות נתונים במשך n השניות האחרונות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkPingInterval)
en: Specify ping interval:
he: נא לציין הפרש בין פינגים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkSpecifyExitRestartPing) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbSpecifyExitRestartPing) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbSpecifyExitRestartPing)
en: Exit or restart after n seconds pass without reception of a ping or other packet from remote.
he: לצאת או להפעיל מחדש לאחר שעברו n שניות ללא קבלת אף פינג או אף חבילה אחרת מהצד המרוחק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSpecifyExitRestartPing)
en: Specify exit or restart ping:
he: נא לציין ping ביציאה או בהפעלה מחדש:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbSpecifyExitRestartPing)
en: ping-exit
he: ping-exit (יציאה)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbSpecifyExitRestartPing)
en: ping-restart
he: ping-restart (הפעלה מחדש)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkAcceptAuthenticatedPackets)
en: Allow remote peer to change its IP address and/or port number such as due to
    DHCP (this is the default if --remote is not used). --float when specified with --remote
    allows an OpenVPN session to initially connect to a peer at a known address,
    however if packets arrive from a new address and pass all authentication tests, the
    new address will take control of the session. This is useful when you are connecting
    to a peer which holds a dynamic address such as a dial-in user or DHCP client.
    
    
    Essentially, --float tells OpenVPN to accept authenticated packets from any address,
    not only the address which was specified in the --remote option.
he: לאפשר לעמית המרוחק להחליף את כתובת ה‏־IP ו/או את מספר הפתחה שלו כמו למשל
    בגלל DHCP (זאת ברירת המחדל אם לא נעשה שימוש ב־‎--remote). ‎--float שמצוין יחד עם
    ‎--remote מאפשר להפעלת OpenVPN להתחבר תחילה לעמית בכתובת מוכרת,
    עם זאת, אם חבילות מגיעות מכתובת חדשות ועוברות את כל בדיקות האימות, הכתובת החדשה
    תשתלט על ההפעלה. שימוש בעת התחברות לעמית שמחזיק כתובת דינמית כמו משתמשים
    בחיוג או לקוח DHCP.
    
    
    בסיכומו של דבר, ‎--float אומר ל־OpenVPN לקבל חבילות מאומתות מכל כתובת שהיא,
    לא רק הכתובת שצוינה באפשרות ‎--remote.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAcceptAuthenticatedPackets)
en: Accept authenticated packets from any address (Float)
he: לקבל חבילות מאומתות מכל כתובת (נקודה צפה)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkMaxRoutes) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbMaxRoutes)
en: Specify the maximum number of routes the server is allowed to specify.
he: נא לציין את מספר הניתובים המרבי שלשרת מותר לציין.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkMaxRoutes)
en: Specify max routes:
he: ציון כמות מרבית של ניתובים:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, securityTab)
en: Security
he: אבטחה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cboCipher)
en: Encrypt packets with cipher algorithm. The default is BF-CBC (Blowfish in Cipher
    Block Chaining mode).
he: הצפנת חבילות עם אלגוריתם הצפנה. ברירת המחדל היא BF-CBC ‏(Blowfish במצב
    שרשור מקטעי צופן).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Cipher:
he: צופן:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboCipher) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboDataCiphers) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboDataCiphersFallback)
en: Obtaining available ciphers…
he: הצפנים הזמינים נמשכים…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDataCiphers)
en: Data channel cipher list to negotiate (OpenVPN 2.5+).
he: רשימת צפנים בערוץ הנתונים למשא ומתן (OpenVPN 2.5+‎).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDataCiphers)
en: Data Ciphers:
he: צופני נתונים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDataCiphersFallback)
en: Fallback data cipher if negotiation fails (OpenVPN 2.5+).
he: צופן נתונים כגיבוי אם המשא והמתן נכשל (OpenVPN 2.5+‎).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDataCiphersFallback)
en: Data Ciphers Fallback:
he: גיבוי צופני נתונים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkDisableCipherNegotiation)
en: Disable OpenVPN NCP (cipher negotiation). Requires OpenVPN 2.4+.
he: השבתת NCP (משא ומתן על צפנים) ב־OpenVPN. דורשת את OpenVPN 2.4+‎.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDisableCipherNegotiation)
en: Disable cipher negotiation
he: השבתת משא ומתן על צופן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomCipherKey) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbCustomCipherKey)
en: Set cipher key size to a custom value. If unspecified, it defaults to cipher-specific size.
he: הגדרת גודל מפתח צופן לערך מותאם אישית. אם לא צוין, זה יהיה גודל ברירת המחדל לפי הצופן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomCipherKey)
en: Use custom size of cipher key:
he: להשתמש בגודל מותאם אישית של מפתח צופן:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cboHmac)
en: Authenticate packets with HMAC using message digest algorithm. The default is SHA1.
he: אימות חבילות עם HMAC עם אלגוריתם תקציר הודעות. ברירת המחדל היא SHA1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: HMAC Authentication:
he: אימות HMAC:

[ctx: like in use Default configuration]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboHmac)
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: like in None setting selected]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboHmac) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboDirection)
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tlsTab)
en: TLS Settings
he: הגדרות TLS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblCertCheck) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Verify server certificate identification.
    
    When enabled, connection will only succeed if the server certificate matches
    some expected properties.
    Matching can either apply to the whole certificate subject (all the fields),
    or just the Common Name (CN field).
he: אימות זהות אישור השרת.
    
    כאשר האפשרות פעילה, החיבור יצליח רק אם אישור השרת תואם
    כמה מאפיינים צפויים.
    התאמה יכולה לחול על כל נושא האישור (כל השדות), או רק
    השם הנפוץ (Common Name - שדה CN).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCertCheck)
en: Server Certificate Check:
he: בדיקת אישור שרת:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Don't verify certificate identification
he: לא לאמת את זהות האישור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Verify whole subject exactly
he: לאמת את כל הנושא במדויק

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Verify name exactly
he: לאמת את השם במדויק

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Verify name by prefix
he: לאמת את השם לפי קידומת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbCertCheck)
en: Verify subject partially (legacy mode, strongly discouraged)
he: לאמת את הנושא חלקית (מצב מיושן, מאוד לא מומלץ)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbSubjectMatch) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, subjectMatch)
en: Subject or Common Name to verify server certificate information against.
he: נושא (Subject) או שם נפוץ (Common Name) כדי לאמת מולם את פרטי אישור השרת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbSubjectMatch)
en: Subject Match:
he: התאמת נושא:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, subjectMatch)
en: Connect only to servers whose certificate matches the given subject. Example: /CN=myvpn.company.com
he: להתחבר רק לשרתים שהאישור שלהם עונה על הנושא שצוין. למשל: ‎/CN=myvpn.company.com

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRemoteCertTls) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelRemoteCertTls) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbRemoteCertTls)
en: Require that peer certificate was signed with an explicit key usage and extended
    key usage based on RFC3280 TLS rules.
he: לדרוש שאישור העמית יהיה חתום בשימוש מפתח מפורש
    ושימוש מפתח מורחב בהתאם לכללי RFC3280 של TLS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRemoteCertTls)
en: Verify peer (server) certificate usage signature
he: אימות חתימת השימוש של אישור העמית (שרת)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRemoteCertTls)
en: Remote peer certificate TLS type:
he: סוג TLS לאישור העמית המרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbRemoteCertTls) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbNsCertType)
en: Server
he: שרת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbRemoteCertTls) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbNsCertType)
en: Client
he: לקוח

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkNsCertType) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblNsCertType) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbNsCertType)
en: Require that peer certificate was signed with an explicit nsCertType designation.
he: לדרוש שאישור העמית יהיה חתום עם הקצאה מפורשת של nsCertType.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNsCertType)
en: Verify peer (server) certificate nsCertType designation
he: אימות ציון nsCertType באישור עמית (שרת)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNsCertType)
en: Remote peer certificate nsCert designation:
he: ציון nsCert באישור עמית מרוחק:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, useExtraTlsAuth)
en: Add an additional layer of HMAC authentication.
he: הוספת שכבה נוספת של הצפנת HMAC.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Mode:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kurlTlsAuthKey)
en: Add an additional layer of HMAC authentication on top of the TLS control channel
    to protect against DoS attacks.
he: הוספת שכבה נוספת של הצפנת HMAC על גבי ערוץ הבקרה של TLS כדי
    להגן מפני מתקפות מניעת שירות (DoS).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3)
en: Key File:
he: קובץ מפתח:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_extraCerts) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kurlExtraCerts)
en: Additional local certificate file to help verify the peer certificate chain.
he: קובץ אישור מקומי נוסף כדי לסייע באימות שרשרת אישור העמית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_extraCerts)
en: Extra certificates file:
he: קובץ אישורים נוספים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cboDirection)
en: Direction parameter for static key mode.
he: משתנה כיוון למצב מפתח סטטי.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboDirection)
en: Server (0)
he: שרת (0)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cboDirection)
en: Client (1)
he: לקוח (1)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTlsVersionMin)
en: Minimum TLS version (e.g. 1.2). Optional.
he: גרסת TLS מזערית (למשל: 1.2). רשות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTlsVersionMin)
en: TLS version minimum:
he: גרסת TLS מזערית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leTlsVersionMin)
en: Minimum TLS version (e.g. 1.2). Leave empty for default.
he: גרסת TLS מזערית (למשל: 1.2). יש להשאיר ריק לברירת מחדל.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkTlsVersionMinOrHighest)
en: Allow negotiating higher TLS version than the minimum.
he: לאפשר לשאת ולתת על גרסת TLS גבוהה יותר מהמזערית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkTlsVersionMinOrHighest)
en: or highest
he: או הגבוהה ביותר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTlsVersionMax)
en: Maximum TLS version (e.g. 1.3). Optional.
he: גרסת TLS מרבית (למשל: 1.3). רשות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTlsVersionMax)
en: TLS version maximum:
he: גרסת TLS מרבית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leTlsVersionMax)
en: Maximum TLS version (e.g. 1.3). Leave empty for default.
he: גרסת TLS מרבית (למשל: 1.3). יש להשאיר ריק לברירת מחדל.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblCrlVerifyFile) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kurlCrlVerifyFile)
en: Path to a local Certificate Revocation List (CRL) file to verify peer certificates.
he: נתיב לקובץ רשימת שלילת אישורים (CRL) מקומי לאימות אישורי עמיתים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCrlVerifyFile)
en: CRL verify file:
he: קובץ אימות CRL:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblCrlVerifyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kurlCrlVerifyDir)
en: Path to a local directory containing Certificate Revocation List (CRL) files.
he: נתיב לתיקייה מקומית שמכילה את קובצי רשימת שלילת האישורים (CRL).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCrlVerifyDir)
en: CRL verify directory:
he: תיקיית אימות CRL:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, proxyTab)
en: Proxies
he: מתווכים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbProxyType)
en: Proxy type: HTTP or SOCKS
he: סוג מתווך: HTTP או SOCKS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Proxy Type:
he: סוג מתווך:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbProxyType)
en: Not Required
he: לא דרוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbProxyType)
en: Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.
he: יש לבחור את האפשרות הזאת אם האישור שלך דורש להשתמש בשרת מתווך כדי לגשת לאינטרנט.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, proxyServerAddress)
en: Connect to remote host through a proxy with this address.
he: התחברות למארח מרוחק דרך מתווך עם הכתובת הזאת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Server Address:
he: כתובת שרת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbProxyPort)
en: Connect to remote host through a proxy with this port.
he: התחברות למארח מרוחק דרך מתווך בפתחה הזאת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Port:
he: פתחה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, proxyUsername)
en: HTTP/SOCKS proxy username passed to OpenVPN when prompted for it.
he: שם משתמש למתווך HTTP/SOCKS שמועבר ל־OpenVPN בעת הצורך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Proxy Username:
he: שם משתמש במתווך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, proxyPassword)
en: HTTP/SOCKS proxy password passed to OpenVPN when prompted for it.
he: סיסמה למתווך HTTP/SOCKS שמועברת ל־OpenVPN בעת הצורך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Proxy Password:
he: סיסמת מתווך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkProxyRetry)
en: Retry indefinitely on proxy errors. It simulates a SIGUSR1 reset.
he: לנסות עד אינסוף כשיש שגיאות במתווך. הוא מדמה איפוס SIGUSR1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkProxyRetry)
en: Retry indefinitely when errors occur
he: לנסות עד אינסוף כשיש שגיאות

[ctx: @title: window advanced openvpn properties]
en: Advanced OpenVPN properties
he: מאפייני OpenVPN מתקדמים

[ctx: @item:inlistbox Item added when OpenVPN cipher lookup failed]
en: OpenVPN cipher lookup failed
he: איתור צופן OpenVPN נכשל

[ctx: @item::inlist Default openvpn cipher item]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @item:inlistbox Item added when OpenVPN cipher lookup failed]
en: No OpenVPN ciphers found
he: לא נמצאו צופני OpenVPB

en: Key Password:
he: סיסמת מפתח:

en: OTP
he: סיסמה חד־פעמית

en: authenticator
he: מאמת

en: code
he: קוד

en: token
he: אסימון

en: one-time password
he: סיסמה חד־פעמית
