plasma-nm - en to hi translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
hi: शीर्षस्तरीय डोमेन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
hi: नेमसर्वर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
hi: पासवर्ड:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
hi: टुकड़े का आकार:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
hi: स्वचालित

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
hi: बाइट्स
