plasma-nm - en to hsb translation catalogue (26 entries)

en: Connect
hsb: Zwjazać

en: Disconnect
hsb: Wotwjazać

en: Configure…
hsb: Připrawić…

en: Speed
hsb: Spěšnosć

en: Details
hsb: Nadrobnosće

en: Connected, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s
hsb: Zwjazany, ⬇ %1/s, ⬆ %2/s

en: Connected
hsb: Zwjazany

en: Copy
hsb: Kopěrować

en: Networks
hsb: Syć

en: Enable Wi-Fi
hsb: Wi-Fi zaswěćić

en: Open Network Login Page…
hsb: Stronu za přizjewjenje na syći wočinić...

en: &Configure Network Connections…
hsb: Syćowe zwiski &připrawić...

en: Password…
hsb: Hesło…

en: Airplane mode is enabled
hsb: Lětadłowy modus zaswěćeny

en: Wireless and mobile networks are deactivated
hsb: Bjezkablowe a mobilne syće su njeaktiwne

en: Wireless is deactivated
hsb: Bjezkablowy zwisk njeaktiwny

en: Mobile network is deactivated
hsb: Mobilna syć njeaktiwna

en: No available connections
hsb: Žane zwiski přistupne

en: Enable mobile network
hsb: Mobilnu syć zaswěćić

[ctx: @info]
en: Disable airplane mode<nl/><nl/>This will enable Wi-Fi and Bluetooth
hsb: Lětadłowy modus hasnyć<nl/><nl/>To zaswěći Wi-Fi a bluetooth

[ctx: @info]
en: Enable airplane mode<nl/><nl/>This will disable Wi-Fi and Bluetooth
hsb: Lětadłowy modus zaswěćić<nl/><nl/>To hasnje Wi-Fi a bluetooth

en: Disable Hotspot
hsb: Hotspot hasnyć

en: Create Hotspot
hsb: Hotospot wutworić

en: Configure network connections…
hsb: Syćowe zwiski připrawić...

en: Upload
hsb: Na serwer pósłać

en: Download
hsb: Sćahnyć
