plasma-nm - en to hsb translation catalogue (46 entries)

en: Only 'dun' and 'nap' services are supported.
hsb: Jenož 'dun' a 'nap'-serwisy so podpěruja.

en: Network authentication
hsb: Syćowa awtentikacija

en: Log in
hsb: So přizjewić

en: Limited Connectivity
hsb: Wobmjezowana reakcija

en: This device appears to be connected to a network but is unable to reach the internet.
hsb: Tutón grat zda so na syć přizamknjeny, ale njemóže internet dosćahnyć.

[ctx: Text in GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: Error unlocking modem: %1
hsb: Zmylki wotzamknjenja modema: %1

[ctx: Title for GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: PIN/PUK unlock error
hsb: Zmylk PIN/PUKa při wotamkanju

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigFailedReason]
en: The device could not be configured
hsb: Tutón grat njehodźeše so připrawić

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigUnavailableReason]
en: IP configuration was unavailable
hsb: IP-připrawjenje njesteješe k dispoziciji

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigExpiredReason]
en: IP configuration expired
hsb: IP-připrawjenje hižo njeje płaćiwe

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to NoSecretsReason]
en: No secrets were provided
hsb: Žane potajnstwa zdźělene

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppStartFailedReason]
en: PPP failed to start
hsb: PPP njeje startowało

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppDisconnectReason]
en: PPP disconnected
hsb: PPP wotwjazane

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppFailedReason]
en: PPP failed
hsb: PPP njeje so poradźiło

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpStartFailedReason]
en: DHCP failed to start
hsb: DHCP njeje startowało

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpErrorReason]
en: A DHCP error occurred
hsb: DHCP-zmylk je so stał

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpFailedReason]
en: DHCP failed
hsb: DHCP njeje so poradźiło

en: Connection '%1' activated.
hsb: Zwisk '%1' je nětko aktiwny.

en: Connection '%1' deactivated.
hsb: Zwisk '%1' je nětko njeaktiwny.

en: VPN connection '%1' activated.
hsb: VPN-zwisk '%1' je nětko aktiwny.

en: VPN connection '%1' failed to activate.
hsb: Njemóžach VPN-zwisk '%1' aktiwizować .

en: VPN connection '%1' deactivated.
hsb: VPN-zwisk '%1' je nětko njeaktiwny.

en: VPN connection '%1' was deactivated because the device it was using was disconnected.
hsb: VPN-zwisk '%1' je so deaktiwizował, dokelž bě so grat, kotryž jón wužiwa, wotwjazał.

en: The service providing the VPN connection '%1' was stopped.
hsb: Serwis, kotryž staji VPN-zwisk '%1' k dispoziciji, je so zastajił.

en: The IP config of the VPN connection '%1', was invalid.
hsb: IP-připrawjenje VPN-zwiska  '%1' bě njekorektne.

en: The connection was deleted.
hsb: Zwisk bě so wumazał.

en: No Network Connection
hsb: Žadyn zwisk k syći

en: You are no longer connected to a network.
hsb: Kompjuter njeje hižo ze syću zwjazany.

en: Provide the password for the wireless network '%1':
hsb: Zapodajće hesło za bjezkablowu syć '%1':

en: Provide the password for the connection '%1':
hsb: Zapodajće hesło za zwisk '%1':

en: %1 password dialog
hsb: %1 - dialog za hesło

en: Provide the secrets for the VPN connection '%1':
hsb: Zapodajće potajnstwa za VPN-zwisk '%1':

en: VPN secrets (%1) dialog
hsb: Dialog za VPN-potajnstwa (%1)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasswordDialog)
en: Password dialog
hsb: Dialog za hesło

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPass)
en: Password:
hsb: Hesło:

en: Network PUK
hsb: Syćowy PUK

en: %1 unlock required
hsb: Wotzamknjenje %1 trěbne

en: %1 Unlock Required
hsb: Wotzamknjenje %1 trěbne

en: The mobile broadband device '%1' requires a %2 code before it can be used.
hsb: Grat za mobilny broadband '%1' trjeba %2-kod, prjedy hač móže so wužiwać.

en: %1 code:
hsb: %1-kod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: New PIN code:
hsb: Nowy PIN:

en: Re-enter new PIN code:
hsb: Zapodajće nowy PIN hišće raz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPass)
en: Show PIN/PUK code
hsb: PIN/PUK pokazać

en: Service provider PIN
hsb: PIN zastaraćela serwisa

en: Network PIN
hsb: Syćowy PIN

en: Authentication to %1 failed. Wrong password?
hsb: Awtentikacija za %1 so njeje poradźiła. Wopačne hesło?
