plasma-nm - en to hu translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
hu: Legfelső szintű tartomány:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
hu: Névkiszolgáló:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
hu: Jelszó:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
hu: Töredékméret:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
hu: Automatikus

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
hu:  bájt
