plasma-nm - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Invalid input.
hu: Érvénytelen bemenet.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
hu: Kapcsolatinformációk ehhez: „%1”

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
hu: Átviteli sebességek

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
hu: Kapcsolódva, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
hu: Kapcsolat részletei

en: Configure
hu: Beállítás

en: Connect to
hu: Kapcsolódás ehhez:

en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
hu: Mentett hálózatok

en: Available Networks
hu: Elérhető hálózatok

en: Add Custom Connection
hu: Saját kapcsolat hozzáadása

en: Add New Connection
hu: Új kapcsolat hozzáadása

en: Save
hu: Mentés

[ctx: @title:group]
en: General
hu: Általános

en: Hidden Network
hu: Rejtett hálózat

[ctx: @title:group]
en: Security
hu: Biztonság

en: Security type
hu: Biztonságtípus

en: None
hu: Nincs

en: WEP Key
hu: WEP kulcs

en: Dynamic WEP
hu: Dinamikus WEP

en: Password
hu: Jelszó

en: Authentication:
hu: Hitelesítés:

en: FAST
hu: Gyors

en: Tunneled TLS
hu: Alagutas TLS

en: Protected EAP
hu: Védett EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
hu: IP beállítások

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Manual
hu: Kézi

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Network prefix length
hu: Hálózati előtag hossza

en: Password…
hu: Jelszó…

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Download
hu: Letöltés
