plasma-nm - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
hu: Hotspot beállítása

en: Hotspot Password:
hu: Hotspot jelszó:

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
hu: Ossza meg internetkapcsolatát más eszközökkel Wi-Fi hálózatként.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Hotspot Password
hu: Hotspot jelszó:

en: Configure
hu: Beállítás
