plasma-settings - en to hu translation catalogue (98 entries)

en: Available Networks
hu: Elérhető hálózatok

en: none
hu: nincs

en: Current operator: %1
hu: Jelenlegi szolgáltató: %1

en: Scan For Networks
hu: Hálózatkeresés

en: New APN
hu: Új APN

en: Edit APN
hu: APN szerkesztése

en: Name
hu: Név

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Network type
hu: Hálózattípus

en: Only 4G
hu: Csak 4G

en: Only 3G
hu: Csak 3G

en: Only 2G
hu: Csak 2G

en: Any
hu: Bármely

en: Save profile
hu: Profil mentése

en: Modem not available
hu: A modem nem érhető el

en: Mobile data
hu: Mobil adatkapcsolat

en: No SIM is inserted.
hu: Nincs behelyezve SIM-kártya.

en: Mobile data is not available with this modem.
hu: Nem érhető el mobil adatkapcsolat ezzel a modemmel.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
hu: Az APN-t be kell állítani a mobil adatkapcsolathoz.

en: Whether mobile data is enabled.
hu: Be van-e kapcsolva a mobil adatkapcsolat.

en: Data Usage
hu: Adathasználat

en: View data usage.
hu: Adathasználat megjelenítése.

en: SIM | SIMs
hu[0]: SIM
hu[1]: SIM-ek

en: SIM %1
hu: %1. SIM

en: View SIM %1 details.
hu: A(z) %1. SIM részletei.nek megjelenítése.

en: Modem %1
hu: %1. modem

en: Modem Control
hu: Modemvezérlés

en: Force Modem Restart
hu: Kényszerített újraindítás

en: Modem Details
hu: Modem részletei

en: Access Technologies
hu: Hozzáférési technológiák

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Model
hu: Modell

en: Owned Numbers:
hu: Saját számok:

en: Revision
hu: Revízió

en: Signal Quality
hu: Jelminőség

en: State
hu: Állapot

en: Failure Reason
hu: Hiba oka

en: Registration State
hu: Regisztrációs állapot

en: Firmware Version
hu: Szoftververzió

en: Interface Name
hu: Csatoló neve

en: Metered
hu: Forgalmi díjas

en: Active NetworkManager Connection
hu: Aktív NetworkManager kapcsolat

en: Device
hu: Eszköz

en: Device ID
hu: Eszközazonosító

en: Drivers:
hu: Illesztőprogramok:

en: Plugin
hu: Bővítmény

en: Power State
hu: Energiaállapot

en: SIM Path
hu: SIM útvonal

en: APNs
hu: APN-ek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
hu: Nem sikerült automatikusan felismerni a szolgáltatóhoz tartozó kapcsolati beállításokat. Kérjük, keresse meg a a szolgáltató APN-beállításait az ügyfélszolgálattal való kapcsolatfelvétellel vagy online kereséssel.

en: APN List
hu: APN lista

en: Delete
hu: Törlés

en: Add APN
hu: APN hozzáadása

en: Automatically detect APN
hu: APN automatikus felismerése

en: SIM Lock
hu: SIM zár

en: SIM is locked
hu: A SIM zárolt

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
hu: A SIM használatához előbb fel kell oldania azt.

en: SIM is not locked
hu: A SIM nem zárolt

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
hu: Zárolhatja SIM-kártyáját, hogy az egy előre megadott PIN-kódot kérjen telefonhívások indításához és a mobil adatkapcsolat engedélyezéséhez.

en: Lock SIM
hu: SIM zárolása

en: Disable SIM Lock
hu: SIM-zárolás kikapcsolása

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
hu: Kikapcsolja a SIM-zárolás funkciót, és eltávolítja a jelszót a SIM-kártyáról.

en: Change PIN
hu: PIN-kód módosítása

en: Change the passcode set on the SIM.
hu: A SIM-kártyán beállított jelszó módosítása.

en: Unlock SIM
hu: SIM feloldása

en: Attempts left: %1
hu: Próbálkozások: %1

en: Enter PIN
hu: PIN megadása

en: Change SIM PIN
hu: SIM PIN módosítása

en: PINs don't match!
hu: A PIN-ek nem egyeznek!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
hu: A PIN hossza négy-nyolc számjegy lehet!

en: Current PIN
hu: Jelenlegi PIN

en: New PIN
hu: Új PIN

en: Confirm PIN
hu: PIN megerősítése

en: Remove SIM PIN
hu: SIM PIN eltávolítása

en: Add SIM PIN
hu: SIM PIN hozzáadása

[ctx: @title]
en: SIM %1
hu: %1. SIM

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
hu: A SIM-foglalat üres, be kell helyezni egy SIM-kártyát, hogy használni lehessen.

en: Roaming
hu: Barangolás

en: Allow mobile data when on a roaming network.
hu: Mobil adatkapcsolat engedélyezése roaming hálózaton.

en: Modify APNs
hu: APN-ek módosítása

en: Configure access point names for your carrier.
hu: A szolgáltatója hozzáférési pontjai neveinek beállítása.

en: Networks
hu: Hálózatok

en: Select a network operator.
hu: Hálózatüzemeltető kiválasztása.

en: Modify SIM lock settings.
hu: SIM-zár beállítások módosítása.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
hu: A modem, amihez a SIM-kártya csatlakoztatva van, részleteinek megtekintése.

en: SIM Details
hu: SIM részletei

en: Locked
hu: Zárolva

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Operator Code (modem)
hu: Üzemeltető kódja (modem)

en: Operator Name (modem)
hu: Üzemeltető neve (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
hu: Üzemeltető kódja (SIM-tól származó)

en: Operator Name (provided by SIM)
hu: Üzemeltető neve (SIM-től származó)

en: SIM ID
hu: SIM azonosító

en: Emergency Numbers
hu: Segélyhívó számok
