plasma-nm - en to ia translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
ia: Avantiate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
ia: Gateway

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
ia: Servitor SSLVPN IP o nomine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
ia: Nomine de usator:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
ia: Mitte le nomine usate per authenticar le systema local al par a <name>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ia: Contrasigno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
ia: Contrasigno passate a SSLVPN quando requerite per illo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
ia: Certificato CA:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
ia: Certificato de usator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
ia: Clave de usator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
ia: Usa un contrasigno de un sol vice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
ia: Regno:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
ia: Securitate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
ia: Certificato con fide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
ia: Contrasigno de un sol vice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
ia: Indicio:
