plasma-nm - en to ia translation catalogue (5 entries)

en: Configure Hotspot
ia: Configura Hotspot

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
ia: Comparti tu connexion de internet con altere dispositivos como un rete de Wi-Fi.

en: Settings
ia: Preferentias

en: Hotspot SSID
ia: SSID de Hotspot

en: Hotspot Password
ia: Contrasigno de Hotspot
