plasma-nm - en to id translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
id: Domain Tingkat-atas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
id: Nama-server:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
id: Sandi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
id: Ukuran Fragmen:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
id: Otomatis
