plasmanetworkmanagement_iodineui - en to it translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
it: Dominio di primo livello:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
it: Server DNS:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
it: Dimensione frammento:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
it: Automatica

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
it:  byte
