plasma-nm - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Configure Hotspot
it: Configura hotspot

en: Hotspot SSID:
it: SSID hotspot:

en: Hotspot Password:
it: Password hotspot:

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
it: Condividi la tua connessione Internet con altri dispositivi come una rete Wi-Fi.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Hotspot SSID
it: SSID hotspot

en: Hotspot Password
it: Password hotspot

en: Configure
it: Configura
