plasma-nm - en to ka translation catalogue (78 entries)

en: Failed to initialize software token: %1
ka: პროგრამული კოდის ინიციალიზაციის შეცდომა: %1

en: Contacting host, please wait…
ka: ჰოსტთან შეერთება. გთხოვთ მოითმინოთ…

[ctx: Verb, to proceed with login]
en: Login
ka: შესვლა

en: Check failed for certificate from VPN server "%1".
    Reason: %2
    Accept it anyway?
ka: VPN სერვერის (%1) სერტიფიკატის შემოწმების შეცდომა.
    მიზეზი: %2
    მაინც მივიღოთ?

en: Connection attempt was unsuccessful.
ka: შეერთების მცდელობა წარუმატებლად დასრულდა.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectAuth)
en: OpenConnect VPN Authentication
ka: OpenConnect VPN ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: VPN Host
ka: VPN ჰოსტი

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
ka: დაკავშირება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoconnect)
en: Automatically start connecting next time
ka: შემდეგ ჯერზე მიერთება ავტომატურად მოხდება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePasswords)
en: Store passwords
ka: პაროლების შენახვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStorePlaintextCookies)
en: Store browser cookies in plain-text
ka: ბრაუზერის ქუქიების დამახსოვრება უბრალო ტექსტში

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, viewServerLog)
en: View Log
ka: ლოგის ნახვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLogLevel)
en: Log Level:
ka: ჟურნალის დონე:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Error
ka: შეცდომა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Info
ka: ინფო

[ctx: like in Debug log level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Debug
ka: პროგრამის შეცდომის პოვნა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbLogLevel)
en: Trace
ka: ტრეისი

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenconnectProp)
en: OpenConnect Settings
ka: OpenConnect -ის მორგება

[ctx: like in General settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_general)
en: General
ka: მთავარი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_41)
en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CA Certificate:
ka: CA სერტიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Proxy:
ka: პროქსი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User Agent:
ka: მომხმარებლის აგენტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: CSD Wrapper Script:
ka: CSD Wrapper სკრიპტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAllowTrojan)
en: Allow Cisco Secure Desktop trojan
ka: Cisco Secure Desktop -ის ტროიანის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: VPN Protocol:
ka: VPN პროტოკოლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Reported OS:
ka: დაფიქსირებული OS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: GNU/Linux 64-bit
ka: GNU/Linux 64-ბიტიანი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbReportedOs)
en: Windows
ka: ფანჯრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Reported Version
ka: დაფიქსირებული ვერსია

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Certificate Authentication
ka: სერტიფიკატით ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaCertLabel)
en: Machine Certificate:
ka: მანქანის სერთიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leMcaPrivateKeyLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Private Key:
ka: პირადი გასაღები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Certificate:
ka: მომხმარებლის სერტიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseFsid)
en: Use FSID for key passphrase
ka: გასაღების საიდუმლო ფრაზისთვი FSID-ის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preventInvalidCert)
en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
ka: მომხმარებლისთვის არასწორი სერტიფიკატების მიღების უფლების წართმევა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buTokens)
en: Token Authentication
ka: კოდით ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OpenConnectToken)
en: OpenConnect OTP Tokens
ka: OpenConnect OTP კოდები

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbToken)
en: Software Token Authentication
ka: პროგრამული კოდით ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Token Mode:
ka: კოდის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Token Secret:
ka: კოდის პაროლი:

en: Choose a Passkey
ka: აირჩიეთ საკვანძო გასაღები

en: Which passkey do you want to use for %1?
ka: რომელი საკვანძო გასაღები გნებავთ, %1-სთვის გამოიყენოთ?

en: Ok
ka: დიახ

en: Use your security key with %1
ka: თქვენი უსაფრთხოების გასაღების გამოყენება %1-სთან

en: Touch your security key again to complete the request.
ka: შეეხეთ თქვენს უსაფრთხოების გასაღებს კიდევ ერთხელ, რომ მოთხოვნა დასრულდეს.

en: Next
ka: შემდეგი

en: PIN Required
ka: PIN-კოდი აუცილებელია

en: Enter the PIN for your security key
ka: შეიყვანეთ PIN-კოდი თქვენი უსაფრთხოების გასაღებისთვის

en: New PIN Required
ka: ახალი PIN-კოდი აუცილებელია

en: Set new PIN for your security key
ka: დააყენეთ ახალი PIN-კოდი თქვენი უსაფრთხოები გასაღებისთვის

en: Change PIN Required
ka: მოთხოვნილია PIN-კოდის შეცვლა

en: Change PIN for your security key
ka: შეცვალეთ PIN-კოდი თქვენი უსაფრთხოების გასაღებისთვის

en: Internal User Verification Locked
ka: შიდა მომხმარებლის გადამოწმება დაბლოკლია

en: Wrong PIN. %1 attempts remaining.
ka: არასწორი PIN-კოდი. დარჩენილია %1 ცდა.

en: Too Short. %1 attempts remaining.
ka: მეტისმეტად მოკლეა. დარჩენილია %1 ცდა.

en: Invalid Characters. %1 attempts remaining.
ka: არასწორი სიმბოლოები. დარჩენილია %1 ცდა.

en: Same as current PIN. %1 attempts remaining.
ka: იგივეა, რაც მიმდინარე PIN-კოდი. დარჩენილია %1 ცდა.

en: Something went wrong
ka: რაღაც არასწორია

en: Request Timeout
ka: მოთხოვნის მოლოდინის ვადა

en: Key not registered
ka: გასაღები დარეგისტრირებული არაა

en: You already registered this device.Try again with device
ka: ეს მოწყობილობა უკვე დაარეგისტრირეთ. სცადეთ თავიდან მოწყობილობით

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times.To unlock it, remove and reinsert it.
ka: უსაფრთხოების გასაღები ამჟამად დაბლოკილია, რადგან შეყვანილია არასწორი PIN-კოდი მეტისმეტად ბევრჯერ. მისი განბლოკვისთვის, გამოაერთეთ ის და თავიდან შეაერთეთ.

en: The security key is locked because the wrong PIN was entered too many times. You'll need to reset the security key.
ka: უსაფრთხოების გასაღები ამჟამად დაბლოკილია, რადგან შეყვანილია არასწორი PIN-კოდი მეტისმეტად ბევრჯერ. მისი განბლოკვისთვის, დაგჭირდებათ, ჩამოყაროთ თქვენი უსაფრთხოების გასაღები.

en: Authenticator removed during verification. Please reinsert and try again
ka: ავთენტიკატორი გამოერთებულია გადამოწმებისას. შეაერთეთ ისევ და თავიდან სცადეთ

en: Authenticator doesn't have resident key support
ka: ავთნტიკატორს რეზიდენტული გასაღები მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: Authenticator missing user verification
ka: ავთენტიკატორს მომხმარებლის გადამოწმება აკლია

en: Authenticator missing Large Blob support
ka: ავთენტიკატორს დიდი ბლობების მხარდაჭერა აკლია

en: No common algorithms
ka: საერთო ალგორითმების გარეშე

en: Storage Full
ka: საცავი სავსეა

en: User consent denied
ka: მომხმარებლის თანხმობა აკრძალულია

en: User Cancelled Request
ka: მომხმარებელმა გააუქმა მოთხოვნა

en: Close
ka: დახურვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headingLabel)
en: Heading
ka: სათაური

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: Description
ka: აღწერა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: PIN
ka: PIN კოდი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, confirmPinLabel)
en: Confirm PIN
ka: დაადასტურეთ PIN-კოდი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinEntryErrorLabel)
en: TextLabel
ka: ტექსტური ჭდე
