plasma-nm - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Invalid input.
ka: არასწორი შეყვანა.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
ka: კავშირის ინფორმაცია "%1"-სთვის

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
ka: გადაცემის სიჩქარე

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
ka: დაკავშირებულია, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
ka: კავშირის დეტალები

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Configure
ka: მორგება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Connect to
ka: დაკავშირება

en: Edit
ka: ჩასწორება

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
ka: შენახული ქსელები

en: Available Networks
ka: ხელმისაწვდომი ქსელები

en: Add Custom Connection
ka: დაამატეთ მორგებული კავშირი

en: Add New Connection
ka: ახალი შეერთების დამატება

en: Save
ka: შენახვა

[ctx: @title:group]
en: General
ka: ზოგადი

en: Hidden Network
ka: დამალული ქსელი

[ctx: @title:group]
en: Security
ka: უსაფრთხოება

en: Security type
ka: უსაფრთხოების ტიპი

en: None
ka: არაფერი

en: WEP Key
ka: WEP გასაღები

en: Dynamic WEP
ka: დინამიკური WEP

en: WPA/WPA2 Personal
ka: WPA/WPA2 პერსონალური

en: WPA/WPA2 Enterprise
ka: WPA/WPA2 საწარმოო

en: WPA3 Personal
ka: WPA3 პერსონალური

en: WPA3 Enterprise
ka: WPA3 საწარმოო

en: Password
ka: პაროლი

en: Authentication:
ka: ავთენტიკაცია:

en: Tunneled TLS
ka: TLS გვირაბი (TTLS)

en: Protected EAP
ka: დაცული EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
ka: IP-ის მორგება

en: Method
ka: მეთოდი

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Manual
ka: ხელით

en: IP Address
ka: IP მისამართი

en: Gateway
ka: ნაგულისხმევი რაუტერი

en: Network prefix length
ka: ქსელის პრეფიქსის სიგრძე

en: Password…
ka: პაროლი…

en: /s
ka: /წმ

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Download
ka: გადმოწერა
