plasma-nm - en to ka translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
ka: დაწინაურებული

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
ka: საერთო

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gatewayLabel)
en: Gateway:
ka: ნაგულისხმევი რაუტერი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: SSLVPN server IP or name.
ka: SSLVPN -ის სერვერის IP ან სახელი.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Authentication
ka: ავთენტიფიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: User name:
ka: მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: Set the name used for authenticating the local system to the peer to <name>.
ka: დააყენეთ სახელი, რომელიც ლოკალური სისტემის პარტნიორთან ავთენტიკაციისთვის გამოიყენება, <name>-ზე.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: Password passed to SSLVPN when prompted for it.
ka: SSLVPN-ისთვის მოთხოვნისას გადაცემული პაროლი.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, caCertLabel)
en: CA Certificate:
ka: CA სერტიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userCertLabel)
en: User Certificate:
ka: მომხმარებლის სერტიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userKeyLabel)
en: User Key:
ka: Მომხმარებლის გასაღები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, otp)
en: Use a One-Time Password
ka: გამოიყენეთ ერთჯერადი პაროლი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realmLabel)
en: Realm:
ka: რეალმი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
ka: უსაფრთხოება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedCertLabel)
en: Trusted certificate:
ka: სანდო სერტიფიკატი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOtp)
en: One Time Password
ka: ერთჯერადი პაროლი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, otpLabel)
en: Token:
ka: კოდი:
