plasma-nm - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
ka: შემოვიტანო VPN-ის პარამეტრები "%1"-დან?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
ka: VPN შეერთების შემოტანა

en: Import
ka: შემოტანა

en: Failed to import VPN connection: %1
ka: VPN შეერთების შემოტანის შეცდომა: %1

en: Connection imported.
ka: მიერთება შემოტანილია.

en: Export VPN Connection
ka: VPN შეერთების გატანა

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
ka: გნებავთ შეინახოთ შეერთება "%1"-ში შეტანილი ცვლილებები?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Import VPN Connection
ka: VPN შეერთების შემოტანა

en: VPN connections (%1)
ka: VPN შეერთებები (%1)

en: No file was provided
ka: ფაილი მითითებული არაა

en: Unknown VPN type
ka: VPN-ის უცნობი ტიპი

[ctx: Suffix appended to the name of a duplicated connection]
en:  (Copy)
ka:  (ასლი)

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
ka: აირჩიეთ კავშირის ტიპი

[ctx: @title:window]
en: Configuration
ka: გამართვა

en: General
ka: ძირითადი

en: Ask for PIN on modem detection
ka: მოდემის გამოცნობისას PIN კოდის კითხვა

en: Show virtual connections
ka: ვირტუალური შეერთებების ჩვენება

en: Create new connections as system connections
ka: ახალი მიერთებების სისტემური მიერთებების სახით შექმნა

en: Hotspot
ka: ჰოტსპოტი

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
ka: პაროლი:

en: Hotspot name must not be empty
ka: ჰოტსპოტის სახელი ცარიელი ვერ იქნება

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
ka: პოტსპოტის პაროლი ან ცარიელი უნდა იყოს, ან შედგებოდეს 8-64 სიმბოლოსგან

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
ka: ჰოტსპოტის პაროლი ან ცარიელი უნდა იყოს, ან უნდა შედებოდეს ერთ-ერთისგან სიიდან:<ul><li>ზუსტად 5 ან 13 ნებისმიერი სიმბოლოსგან</li><li>ზუსტად 10 ან 26 თექვსმეტობითი სიმბოლოსგან:<br/>abcdef, ABCDEF, 0-9)</li></ul>

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Disconnect
ka: გათიშვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
ka: ამ ქსელთან დაკავშირება შეუძლებელია, რადგან ის აღმოჩენილი არაა.

[ctx: @action:inmenu duplicate network connection]
en: Duplicate
ka: დუბლირება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Export
ka: გატანა

en: Connected
ka: დაკავშირებულია

en: Connecting
ka: დაკავშირება

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
ka: ხელმისაწვდომია

en: Add new connection
ka: ახალი შეერთების დამატება

en: Remove selected connection
ka: მონიშნული შეერთების წაშლა

en: Export selected connection
ka: მონიშნული შეერთების გატანა

en: Configuration
ka: გამართვა

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
ka: შეერთების წაშლა

en: Do you want to remove the connection '%1'?
ka: გნებავთ შეერთების წაშლა? (%1)

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
ka: დაკავშირება

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
ka: გაუქმება

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
ka: შეიყვანეთ პაროლი

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
ka: ქსელი: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
ka: პაროლი სწორი WEP გასაღები უნდა იყოს

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
ka: პაროლი 8-დან 64-მდე სიმბოლოს უნდა შეიცავდეს
