plasma-nm - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Invalid input.
lt: Neteisinga įvestis.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
lt: Informacija apie ryšį „%1“

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
lt: Perdavimo spartos

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
lt: Prisijungta, ↓ %1/sek., ↑ %2/sek.

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
lt: Išsamiau apie ryšį

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Connect to
lt: Prisijungti prie

en: Edit
lt: Taisyti

en: Wi-Fi
lt: Belaidis (Wi-Fi)

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
lt: Įrašyti tinklai

en: Available Networks
lt: Prieinami tinklai

en: Add Custom Connection
lt: Pridėti tinkintą ryšį

en: Add New Connection
lt: Pridėti naują ryšį

en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @title:group]
en: General
lt: Bendra

en: Hidden Network
lt: Paslėptas tinklas

[ctx: @title:group]
en: Security
lt: Saugumas

en: Security type
lt: Saugumo tipas

en: None
lt: Nėra

en: WEP Key
lt: WEP raktas

en: Dynamic WEP
lt: Dinaminis WEP

en: WPA/WPA2 Personal
lt: WPA/WPA2 asmeninis

en: WPA/WPA2 Enterprise
lt: WPA/WPA2 verslo

en: WPA3 Personal
lt: WPA3 asmeninis

en: WPA3 Enterprise
lt: WPA3 verslo

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Authentication:
lt: Tapatybės nustatymas:

en: Tunneled TLS
lt: Tuneliuotas TLS

en: Protected EAP
lt: Apsaugotas EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
lt: IP nuostatos

en: Method
lt: Metodas

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Manual
lt: Rankiniu būdu

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Network prefix length
lt: Tinklo priešdėlio ilgis

en: Password…
lt: Slaptažodis…

en: /s
lt: /sek.

en: Upload
lt: Išsiuntimas

en: Download
lt: Atsiuntimas
