plasma-nm - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Import the VPN configuration from "%1"?
lt: Importuoti VPN konfigūraciją iš „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Import VPN Configuration
lt: Importuoti VPN konfigūraciją

en: Import
lt: Importuoti

en: Failed to import VPN connection: %1
lt: Nepavyko importuoti VPN ryšio: %1

en: Connection imported.
lt: Ryšys importuotas.

en: my_shared_connection
lt: mano_bendrinamas_ryšys

en: Export VPN Connection
lt: Eksportuoti VPN ryšį

en: Do you want to save changes made to the connection '%1'?
lt: Ar norite įrašyti pakeitimus, kuriuos atlikote ryšiui „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Import VPN Connection
lt: Importuoti VPN ryšį

en: VPN connections (%1)
lt: VPN ryšiai (%1)

en: No file was provided
lt: Nepateikta jokio failo

en: Unknown VPN type
lt: Nežinomas VPN tipas

[ctx: @title:window]
en: Choose a Connection Type
lt: Pasirinkite ryšio tipą

[ctx: @title:window]
en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: General
lt: Bendra

en: Ask for PIN on modem detection
lt: Aptikus modemą, klausti PIN kodo

en: Show virtual connections
lt: Rodyti virtualius ryšius

en: Create new connections as system connections
lt: Sukurti naujus ryšius kaip sistemos ryšius

en: Hotspot
lt: Viešosios prieigos taškas

[ctx: @label Hotspot name]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label Hotspot password]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Hotspot name must not be empty
lt: Viešosios prieigos taško pavadinimas negali būti tuščias

en: Hotspot password must either be empty or consist of anywhere from 8 up to 64 characters
lt: Viešosios prieigos taško slaptažodis privalo būti arba tuščias, arba jį privalo sudaryti nuo 8 iki 64 simbolių

en: Hotspot password must either be empty or consist of one of the following:<ul><li>Exactly 5 or 13 any characters</li><li>Exactly 10 or 26 hexadecimal characters:<br/>abcdef, ABCDEF or 0-9</li></ul>
lt: Viešosios prieigos taško slaptažodis privalo būti arba tuščias, arba jį privalo sudaryti:<ul><li>Tiksliai 5 arba 13 bet kokių simbolių</li><li>Tiksliai 10 arba 26 šešioliktainių simbolių:<br/>abcdef, ABCDEF ar 0-9</li></ul>

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot connect to this network because it was not detected.
lt: Nepavyksta prisijungti prie šio tinklo, nes jis nebuvo aptiktas.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connecting
lt: Jungiamasi

[ctx: @title:column Available networks]
en: Available
lt: Prieinamas

en: Add new connection
lt: Pridėti naują ryšį

en: Remove selected connection
lt: Šalinti pasirinktą ryšį

en: Export selected connection
lt: Eksportuoti pasirinktą ryšį

en: Configuration
lt: Konfigūracija

[ctx: @title:window]
en: Remove Connection
lt: Šalinti ryšį

en: Do you want to remove the connection '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti ryšį „%1“?

[ctx: @action:button Connect to network]
en: Connect
lt: Prisijungti

[ctx: @action:button Cancel connecting to network]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @title:window]
en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

[ctx: @label %1 is the name of the network the user is connecting to]
en: Network: %1
lt: Tinklas: %1

[ctx: @label key is a passcode]
en: Password must be a valid WEP key
lt: Slaptažodis privalo būti tinkamas WEP raktas

[ctx: @label password invalid length message]
en: Password must be between 8 and 64 characters
lt: Slaptažodyje privalo būti nuo 8 iki 64 simbolių
