plasma-settings - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Available Networks
lt: Prieinami tinklai

en: none
lt: nėra

en: Current operator: %1
lt: Dabartinis operatorius: %1

en: Scan For Networks
lt: Peržiūrėti tinklus

en: New APN
lt: Naujas prieigos taško pavadinimas (APN)

en: Edit APN
lt: Taisyti prieigos taško pavadinimą (APN)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: APN
lt: Prieigos taško pavadinimas (APN)

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Network type
lt: Tinklo tipas

en: Only 4G
lt: Tik 4G

en: Only 3G
lt: Tik 3G

en: Only 2G
lt: Tik 2G

en: Any
lt: Bet kuris

en: Save profile
lt: Įrašyti profilį

en: Modem not available
lt: Modemas neprieinamas

en: Mobile data
lt: Mobilieji duomenys

en: No SIM is inserted.
lt: Neįdėta SIM kortelė.

en: Mobile data is not available with this modem.
lt: Mobilieji duomenys nėra prieinami naudojant šį modemą.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
lt: Turi būti sukonfigūruotas prieigos taško pavadinimas (APN), kad būtų galimybė naudotis mobiliaisiais duomenimis.

en: Whether mobile data is enabled.
lt: Ar mobilieji duomenys yra įjungti.

en: Data Usage
lt: Duomenų naudojimas

en: View data usage.
lt: Rodyti duomenų naudojimą.

en: SIM | SIMs
lt[0]: SIM kortelė
lt[1]: SIM kortelės
lt[2]: SIM kortelės
lt[3]: SIM kortelės

en: SIM %1
lt: SIM kortelė %1

en: View SIM %1 details.
lt: Rodyti išsamiau apie SIM kortelę %1.

en: Modem %1
lt: Modemas %1

en: Modem Control
lt: Modemo valdymas

en: Force Modem Restart
lt: Priverstinai paleisti modemą iš naujo

en: Modem Details
lt: Išsamiau apie modemą

en: Access Technologies
lt: Prieigos technologijos

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Manufacturer
lt: Gamintojas

en: Model
lt: Modelis

en: Owned Numbers:
lt: Priklausantys numeriai:

en: Revision
lt: Poversijis

en: Signal Quality
lt: Signalo kokybė

en: State
lt: Būsena

en: Failure Reason
lt: Nesėkmės priežastis

en: Registration State
lt: Registracijos būsena

en: Firmware Version
lt: Programinės aparatinės įrangos versija

en: Interface Name
lt: Sąsajos pavadinimas

en: Metered
lt: Ribotų duomenų

en: Active NetworkManager Connection
lt: Aktyvus NetworkManager ryšys

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device ID
lt: Įrenginio ID

en: Drivers:
lt: Tvarkyklės:

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Power State
lt: Maitinimo būsena

en: SIM Path
lt: SIM kortelės kelias

en: APNs
lt: Prieigos taškų pavadinimai (APN)

en: Edit
lt: Taisyti

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
lt: Nepavyko automatiškai aptikti jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus ryšio nuostatų. Suraskite savo mobiliojo ryšio operatoriaus prieigos taško pavadinimo (APN) nuostatas susisiekdami su mobiliojo ryšio pagalbos centru arba atlikdami paiešką internete.

en: APN List
lt: Prieigos taškų pavadinimų (APN) sąrašas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Add APN
lt: Pridėti prieigos taško pavadinimą (APN)

en: Automatically detect APN
lt: Automatiškai aptikti prieigos taško pavadinimą (APN)

en: SIM Lock
lt: SIM kortelės užraktas

en: SIM is locked
lt: SIM kortelė užrakinta

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
lt: Norėdami naudoti šią SIM kortelę, iš pradžių, privalote ją atrakinti.

en: SIM is not locked
lt: SIM kortelė nėra užrakinta

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
lt: Galite užrakinti SIM kortelę, kad, norint skambinti ar naudotis mobiliaisiais duomenimis, ji reikalautų PIN kodo.

en: Lock SIM
lt: Užrakinti SIM kortelę

en: Disable SIM Lock
lt: Išjungti SIM kortelės užraktą

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
lt: Išjungti SIM užrakto ypatybę ir pašalinti SIM kortelėje esantį slaptažodį.

en: Change PIN
lt: Keisti PIN kodą

en: Change the passcode set on the SIM.
lt: Keisti SIM kortelėje nustatytą slaptažodį.

en: Unlock SIM
lt: Atrakinti SIM kortelę

en: Attempts left: %1
lt: Liko bandymų: %1

en: Enter PIN
lt: Įveskite PIN kodą

en: Change SIM PIN
lt: Keisti SIM kortelės PIN kodą

en: PINs don't match!
lt: PIN kodai nesutampa!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
lt: PIN kodai privalo būti nuo 4 iki 8 skaitmenų ilgio!

en: Current PIN
lt: Dabartinis PIN kodas

en: New PIN
lt: Naujas PIN kodas

en: Confirm PIN
lt: Pakartokite PIN kodą

en: Remove SIM PIN
lt: Šalinti SIM kortelės PIN kodą

en: Add SIM PIN
lt: Pridėti SIM kortelės PIN kodą

[ctx: @title]
en: SIM %1
lt: SIM kortelė %1

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
lt: Šis SIM kortelės lizdas yra tuščias, turi būti įkišta SIM kortelė, kad ją galima būtų naudoti.

en: Roaming
lt: Tarptinklinis ryšys

en: Allow mobile data when on a roaming network.
lt: Leisti mobiliuosius duomenis tarptinklinio ryšio tinkle.

en: Modify APNs
lt: Modifikuoti prieigos taškų pavadinimus (APN)

en: Configure access point names for your carrier.
lt: Konfigūruoti mobiliojo ryšio operatoriaus prieigos taškų pavadinimus.

en: Networks
lt: Tinklai

en: Select a network operator.
lt: Pasirinkite tinklo operatorių.

en: Modify SIM lock settings.
lt: Modifikuokite SIM kortelės užrakto nuostatas.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
lt: Rodyti išsamesnę informaciją apie modemą, prie kurio prisijungusi ši SIM kortelė.

en: SIM Details
lt: Išsamiau apie SIM kortelę

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Operator Code (modem)
lt: Operatoriaus kodas (modemas)

en: Operator Name (modem)
lt: Operatoriaus pavadinimas (modemas)

en: Operator Code (provided by SIM)
lt: Operatoriaus kodas (teikia SIM kortelė)

en: Operator Name (provided by SIM)
lt: Operatoriaus pavadinimas (teikia SIM kortelė)

en: SIM ID
lt: SIM kortelės ID

en: Emergency Numbers
lt: Skubios pagalbos numeriai
