plasma-nm - en to lv translation catalogue (116 entries)

en: Only 'dun' and 'nap' services are supported.
lv: Atbalsta tikai „dun“ un „nap“ servisu.

en: Network authentication
lv: Tīkla autentifikācija

en: You need to log into this network
lv: Jums jāierakstās šajā tīklā

en: Log in
lv: Ierakstīties

en: Limited Connectivity
lv: Ierobežots savienojums

en: This device appears to be connected to a network but is unable to reach the Internet.
lv: Izskatās, ka ierīce ir savienojusies ar tīklu, bet nevar piekļūt internetam.

[ctx: Text in GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: Error unlocking modem: %1
lv: Kļūda, atbloķējot modemu: %1

[ctx: Title for GSM PIN/PUK unlock error dialog]
en: PIN/PUK unlock error
lv: PIN/PUK atbloķēšanas kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigFailedReason]
en: The device could not be configured
lv: Ierīci nevar konfigurēt

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigUnavailableReason]
en: IP configuration was unavailable
lv: IP konfigurācija nebija pieejama

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConfigExpiredReason]
en: IP configuration expired
lv: Iztecējis IP konfigurācijas termiņš

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to NoSecretsReason]
en: No secrets were provided
lv: Nav sniegti noslēpumi

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantDisconnectReason]
en: Authorization supplicant disconnected
lv: Lokālā tīkla autorizācijas pieprasītājports ir atvienots

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantConfigFailedReason]
en: Authorization supplicant's configuration failed
lv: Lokālā tīkla autorizācijas pieprasītājporta konfigurēšana neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantFailedReason]
en: Authorization supplicant failed
lv: Lokālā tīkla autorizācijas pieprasītājporta kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AuthSupplicantTimeoutReason]
en: Authorization supplicant timed out
lv: Lokālā tīkla autorizācijas pieprasītājporta noildze

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppStartFailedReason]
en: PPP failed to start
lv: Neizdevās palaist PPP

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppDisconnectReason]
en: PPP disconnected
lv: PPP atvienojās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to PppFailedReason]
en: PPP failed
lv: PPP kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpStartFailedReason]
en: DHCP failed to start
lv: Neizdevās ieslēgt DHCP

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpErrorReason]
en: A DHCP error occurred
lv: Radās DHCP kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DhcpFailedReason]
en: DHCP failed
lv: DHCP neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SharedStartFailedReason]
en: The shared service failed to start
lv: Neizdevās palaist kopīgotos pakalpojumus

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SharedFailedReason]
en: The shared service failed
lv: Kopīgotā pakalpojuma kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpStartFailedReason]
en: The auto IP service failed to start
lv: Neizdevās palaist automātisko IP servisu

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpErrorReason]
en: The auto IP service reported an error
lv: Automātiskais IP serviss atbildēja ar kļūdu

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to AutoIpFailedReason]
en: The auto IP service failed
lv: Automātiskā IP servise kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemBusyReason]
en: The modem is busy
lv: Modems ir aizņemts

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNoDialToneReason]
en: The modem has no dial tone
lv: Modemam nav numura sastādīšanas toņa

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNoCarrierReason]
en: The modem shows no carrier
lv: Modems neuzrāda operatoru

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemDialTimeoutReason]
en: The modem dial timed out
lv: Modema zvana noildze

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemDialFailedReason]
en: The modem dial failed
lv: Modema zvana kļūda

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemInitFailedReason]
en: The modem could not be initialized
lv: Modemu nevar inicializēt

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmApnSelectFailedReason]
en: The GSM APN could not be selected
lv: Nevar atlasīt GSM APN

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmNotSearchingReason]
en: The GSM modem is not searching
lv: GSM modems nemeklē

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationDeniedReason]
en: GSM network registration was denied
lv: GSM tīkla reģistrācija ir noraidīta

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationTimeoutReason]
en: GSM network registration timed out
lv: GSM tīkla reģistrācijas noildze

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmRegistrationFailedReason]
en: GSM registration failed
lv: GSM reģistrācija neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmPinCheckFailedReason]
en: The GSM PIN check failed
lv: GSM PIN pārbaude neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to FirmwareMissingReason]
en: Device firmware is missing
lv: Trūkst ierīces aparātprogrammatūras

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DeviceRemovedReason]
en: The device was removed
lv: Ierīce ir noņemta

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SleepingReason]
en: The networking system is now sleeping
lv: Tīkla sistēma ir iesnaudināta

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ConnectionRemovedReason]
en: The connection was removed
lv: Savienojums ir noņemts

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to CarrierReason]
en: The cable was disconnected
lv: Kabelis tika atvienots

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemNotFoundReason]
en: The modem could not be found
lv: Modemu nevar atrast

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to BluetoothFailedReason]
en: The bluetooth connection failed or timed out
lv: „Bluetooth“ savienojums neizdevās vai iestājās noildze

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimNotInserted]
en: GSM Modem's SIM Card not inserted
lv: GSM modema SIM karte nav ievietota

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimPinRequired]
en: GSM Modem's SIM Pin required
lv: Jāievada GSM modema SIM PIN kods

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimPukRequired]
en: GSM Modem's SIM Puk required
lv: Jāievada GSM modema SIM PUK kods

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to GsmSimWrong]
en: GSM Modem's SIM wrong
lv: GSm modema SIM ir nepareiza

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to InfiniBandMode]
en: InfiniBand device does not support connected mode
lv: „InfiniBand“ ierīce neatbalsta savienoto režīmu

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DependencyFailed]
en: A dependency of the connection failed
lv: Savienojuma atkarība neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to Br2684Failed]
en: Problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
lv: Problēma ar RFC 2684 „Ethernet“ tīkla uz ADSL tiltu

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemManagerUnavailable]
en: ModemManager not running
lv: Modema pārvaldnieks nav ieslēgts

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SecondaryConnectionFailed]
en: A secondary connection of the base connection failed
lv: Neizdevās otrs pamata savienojums

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to DcbFcoeFailed]
en: DCB or FCoE setup failed
lv: DCB vai FCoE iestatīšana neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to TeamdControlFailed]
en: teamd control failed
lv: „teamd“ kontrole neizdevās

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemFailed]
en: Modem failed or no longer available
lv: Modems kļūda vai tas vairs nav pieejams

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ModemAvailable]
en: Modem now ready and available
lv: Modems ir sagatavots un pieejams

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to SimPinIncorrect]
en: The SIM PIN was incorrect
lv: Nepareizs SIM PIN

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to NewActivation]
en: A new connection activation was enqueued
lv: Ierindota jauna savienojuma aktivēšana

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ParentChanged]
en: The device's parent changed
lv: Mainījies ierīces vecāks

[ctx: @info:status Notification when the device failed due to ParentManagedChanged]
en: The device parent's management changed
lv: Mainījusies ierīces vecāka pārvaldība

en: Connection '%1' activated.
lv: Ieslēgts savienojums „%1“.

en: Connection '%1' deactivated.
lv: Izslēgts savienojums „%1“.

en: VPN connection '%1' activated.
lv: Ieslēgts VPN savienojums „%1“.

en: VPN connection '%1' failed to activate.
lv: Neizdevās ieslēgt VPN savienojumu „%1“.

en: VPN connection '%1' deactivated.
lv: VPN savienojums „%1“ ir izslēgts.

en: VPN connection '%1' was deactivated because the device it was using was disconnected.
lv: VPN savienojums „%1“ ir izslēgts, jo ierīce, kura to izmantoja, tika atvienota.

en: The service providing the VPN connection '%1' was stopped.
lv: Serviss, kas nodrošina VPN savienojumu, „%1“ ir apturēts.

en: The IP config of the VPN connection '%1', was invalid.
lv: VPN savienojums IP konfigurācija „%1“ ir nederīga.

en: The connection attempt to the VPN service timed out.
lv: Savienojuma mēģinājumam ar VPN servisu iestājās noildze.

en: A timeout occurred while starting the service providing the VPN connection '%1'.
lv: Iestājās noildze, ieslēdzot servisu „%1“, kas nodrošina VPN savienojumu.

en: Starting the service providing the VPN connection '%1' failed.
lv: Kļūda, sākot servisu „%1“, kas nodrošina VPN savienojumu.

en: Necessary secrets for the VPN connection '%1' were not provided.
lv: Nav iesniegti nepieciešamie noslēpumi VPN savienojumam „%1“.

en: Authentication to the VPN server failed.
lv: Neizdevās autentificēties ar VPN serveri.

en: The connection was deleted.
lv: Savienojums ir dzēsts.

en: No Network Connection
lv: Nav tīkla savienojuma

en: You are no longer connected to a network.
lv: Ierīce vairs nav savienota ar tīklu.

en: Authenticate %1
lv: Autentificēt „%1“

[ctx: @info:status 'secrets' means the authentication needed for a VPN]
en: No secrets were requested
lv: Noslēpumi nav pieprasīti

en: Incorrect password for the Wi-Fi network "%1". Please try again.
lv: Nepareiza „Wi-Fi“ tīkla „%1“ parole. Mēģiniet vēlreiz.

en: Enter the password for the Wi-Fi network "%1":
lv: Ierakstiet „Wi+Fi“ tīkla „%1“ paroli:

en: Incorrect password for the connection "%1". Please try again.
lv: Nepareiza savienojuma „%1“ parole. Mēģiniet vēlreiz.

en: Enter the password for the connection "%1":
lv: Ierakstiet paroli savienojumam „%1“:

en: %1 password dialog
lv: %1 paroles lodziņš

[ctx: @info:status]
en: VPN settings are missing
lv: Trūkst VPN iestatījumu

en: Provide the secrets for the VPN connection "%1":
lv: Sniedziet VPN savienojuma „%1“ noslēpumus:

en: VPN secrets (%1) dialog
lv: VPN noslēpumu (%1) lodziņš

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasswordDialog)
en: Password dialog
lv: Paroles lodziņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPass)
en: Password:
lv: Parole:

en: Service provider PUK
lv: Pakalpojuma sniedzēja PUK

en: Network PUK
lv: Tīkla PUK

en: Corporate PUK
lv: Korporatīvais PUK

en: Network Subset PUK
lv: Tīkla apakškopas PUK

en: %1 unlock required
lv: Jāatbloķē „%1“

en: %1 Unlock Required
lv: Jāatbloķē „%1“

en: The mobile broadband device '%1' requires a %2 code before it can be used.
lv: Mobilās platjoslas ierīce „%1“ pirms tās lietošanas pieprasa %2 kodu.

en: %1 code:
lv: %1 kods:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pinLabel)
en: New PIN code:
lv: Jauns PIN kods:

en: Re-enter new PIN code:
lv: Atkārtojiet jauno PIN kodu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPass)
en: Show PIN/PUK code
lv: Rādīt PIN/PUK kodu

en: Service provider PIN
lv: Pakalpojumu sniedzēja PIN

en: Network PIN
lv: Tīkla PIN

en: Corporate PIN
lv: Korporatīvais PIN

en: Network Subset PIN
lv: Tīkla apakškopa PIN

en: Show PIN code
lv: Rādīt PIN kodu

en: PIN code too short. It should be at least 4 digits.
lv: PIN kods ir par īsu. Tam ir jābūt vismaz četrus ciparus garam.

en: The two PIN codes do not match
lv: Abi PIN kodi nav vienādi

en: PUK code too short. It should be 8 digits.
lv: PUK kods ir par īsu. Tam ir jābūt astoņus ciparus garam.

en: Unknown Error
lv: Nezināma kļūda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PinWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, title)
en: SIM PIN unlock required
lv: SIM pieprasa atbloķēšanu ar PIN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prompt)
en: The mobile broadband device '%1' requires a SIM PIN code before it can be used.
lv: Mobilās platjoslas ierīce „%1“ pirms tās lietošanas pieprasa SIM PIN kodu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pukLabel)
en: PUK code:
lv: PUK kods:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pin2Label)
en: Re-enter PIN code:
lv: No jauna ierakstiet PIN kodu:

en: Authentication to %1 failed. Wrong password?
lv: Neizdevās „%1“ autentifikācija. Varbūt nepareiza parole?
