plasma-nm - en to lv translation catalogue (79 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelGateway)
en: Gateway:
lv: Vārteja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: L2TP server IP or name.
lv: L2TP servera IP vai nosaukums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthType)
en: Authentication type:
lv: Autentifikācijas veids:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Select an authentication mode.
lv: Atlasiet autentifikācijas režīmu.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Password
lv: Parole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Certificates (TLS)
lv: Sertifikāti (TLS)

[ctx: like in Username for athentication]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_1)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, username)
en: <html><head/><body><p>Set the name used for authenticating the local system to the peer to &lt;name&gt;.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Iestatīt nosaukumu lokālās sistēmas autentifikācijai ar vienādranga sistēmu uz &lt;name&gt;.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_2)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, password)
en: <html><head/><body><p>Password passed to PPPD when prompted for it.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Parole nodota PPPD, kad tā tiek lūgta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Label_3)
en: NT Domain:
lv: NT domēns:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: <html><head/><body><p>Append the domain name &lt;domain&gt; to the local host name for</p><p>authentication purposes.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Pievienojiet domēna nosaukumu &lt;domain&gt; lokālā resursdatora nosaukumam, lai</p><p>autentificētos.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: CA Certificate:
lv: CA sertifikāts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineCA) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userCA)
en: <html><head/><body><p>Certificate authority (CA) file in .pem, .der, .crt, .cer or .p12 formats.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Sertifikāta iestādes (CA) datne .pem, .der, .crt, .cer vai .p12 formātā.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: User Certificate:
lv: Lietotāja sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userCert)
en: <html><head/><body><p>Certificate in .pem, .der, .crt, .cer or .p12 formats.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Sertifikāts .pem, .der, .crt, .cer vai .p12 formātā.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private Key:
lv: Privātā atslēga:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineKey) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, userKey)
en: <html><head/><body><p>Private key in .pem, .der, .key, .pk8 or .p12 formats.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Privātā atslēga .pem, .der, .key, .pk8 vai .p12 formātā.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Private Key Password:
lv: Privātās atslēgas parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, machineKeyPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userKeyPassword)
en: <html><head/><body><p>Password for private key or PKCS#12 certificate.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Parole privātajai atslēgai vai PKCS#12 sertifikātam.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnIPSecSettings)
en: IPsec Settings…
lv: „IPsec“ iestatījumi…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPPPSettings)
en: PPP Settings…
lv: PPP iestatījumi…

en: User Password:
lv: Lietotāja parole:

en: User Certificate Password:
lv: Lietotāja sertifikāta parole:

en: Machine Certificate Password:
lv: Mašīnas sertifikāta parole:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbEnableTunnelToHost)
en: Enable IPsec tunnel to L2TP host
lv: Ieslēgt „IPsec“ tuneli uz L2TP resursdatoru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbAuthentication)
en: Machine Authentication
lv: Mašīnas autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthType)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbAuthType)
en: Pre-shared Key (PSK)
lv: Iepriekš kopīgota atslēga (PSK)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pre-shared Key:
lv: Iepriekš kopīgota atslēga:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, presharedKey)
en: <html><head/><body><p>Pre-shared key (PSK) secret.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Iepriekš kopīgotās atslēgas (PSK) noslēpums.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Machine Certificate:
lv: Mašīnas sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, machineCert)
en: <html><head/><body><p>Certificate in .pem, .der or .p12 formats.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Sertifikāts .pem, .der vai .p12 formātā.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbAdvanced)
en: Advanced
lv: Papildu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Phase1 Algorithms:
lv: Pirmās fāzes algoritmi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Phase2 Algorithms:
lv: Otrās fāzes algoritmi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, esp)
en: <html><head/><body><p>Optional. A list of proposals for ESP - Quick Mode. The format is “enc-integ,enc-integ, …”.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Nav obligāts. Saraksts ar ESP ieteikumiem — ātrais režīms. Formāts ir „enc-integ,enc-integ, …“.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, ikelifetime)
en: <html><head/><body><p>How long the keying channel of a connection should last before being renegotiated.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Cik ilgi būs spēkā savienojuma atslēgu kanāls līdz ierīces to atkārtos.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbIkelifetime)
en: Phase1 Lifetime:
lv: Pirmās fāzes mūža ilgums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ike)
en: <html><head/><body><p>Optional. A list of proposals for IKE - Main Mode. The format is “enc-integ-group,enc-integ-group, …”.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Nav obligāts. Saraksts ar IKE ieteikumiem — pamata režīms. Formāts ir „enc-integ-group,enc-integ-group, …“.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSalifetime)
en: Phase2 Lifetime:
lv: Otrās fāzes mūža ilgums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, salifetime)
en: <html><head/><body><p>How long a particular instance of a connection (a set of encryption/authentication keys for user packets) should last, from successful negotiation to expiry.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Cik ilgi būs spēkā attiecīga savienojuma instance (šifrēšanas/autentifikācijas atslēgu kopa lietotāja paketēm) no veiksmīgas vienošanās līdz derīguma beigām.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteId)
en: <html><head/><body><p>Optional. How the IPsec server should be identified for authentication. Sometimes referred to as Peer ID or Gateway ID, also referred to as rightid by strongSwan, Libreswan, Openswan and FreeS/WAN. See strongSwan or Libreswan documentation for leftid/rightid syntax and identity parsing.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Nav obligāts. Kā autentifikācijas nolūkiem tiks identificēts „IPsec“ serveris. Reizēm saukts par „Peer ID“ vai „Gateway ID“, tāpat arī „strongSwan“, „Libreswan“, „Openswan“ un „FreeS/WAN“ to dēvē par „rightid“. Lasiet „strongSwan“ vai „Libreswan“ dokumentāciju „leftid“/„rightid“ sintaksei un identitātes parsēšanai.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbIPComp)
en: <html><head/><body><p>IPComp compresses raw IP packets before they get encrypted. This saves some bandwidth, but uses more processing power.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>„IPComp“ saspiež neapstrādātas IP paketes pirms to šifrēšanas. Tas nedaudz ietaupa tīkla joslas platumu, bet prasa lielāku apstrādes jaudu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbIPComp)
en: Use IP compression
lv: Izmantot IP saspiešanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbPFS)
en: <html><head/><body><p>Disable perfect forward secrecy. Enable this option only if the server doesn’t support PFS.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Izslēgt perfekto turpmāko slepenību (PFS). Ieslēdziet šo opciju tikai tad, ja serveris to neatbalsta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPFS)
en: Disable PFS
lv: Izslēgt PFS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbForceEncaps)
en: <html><head/><body><p>Some firewalls block ESP traffic. Enforcing UDP encapsulation even if no NAT situation is detected might help in such cases.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Atsevišķi ugunsmūri bloķē ESP tīkla datus. Šādos gadījumos var palīdzēt UDP iekapsulēšanas piespiešana pat tad, ja NAT situācija nav konstatēta.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbForceEncaps)
en: Enforce UDP encapsulation
lv: Piespiest UDP iekapsulēšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote ID:
lv: Attālinātais ID:

en: L2TP IPsec Options
lv: L2TP „IPsec“ opcijas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_authenfication)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblauth)
en: Allow following authentication methods:
lv: Atļaut šādas autentifikācijas metodes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, listWidget)
en: Allow/disable authentication methods
lv: Atļaut/liegt autentifikācijas metodes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_cryptoAndCompression)
en: Compression
lv: Saspiešana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbBSD)
en: Allow/disable BSD-Compress compression.
lv: Atļaut/liegt „BSD-Compress“ saspiešanu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBSD)
en: Allow BSD compression
lv: Atļaut BSD saspiešanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbdeflate)
en: Allow/disable Deflate compression.
lv: Atļaut/slēgt „Deflate“ saspiešanu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbdeflate)
en: Allow Deflate compression
lv: Atļaut „Deflate“ saspiešanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbTCPheaders)
en: Allow/disable Van Jacobson style TCP/IP header compression in both the transmit
    and the receive directions.
lv: Atļaut/liegt Van Jacobson stila TCP/IP galvenes saspiešanu nosūtīšanas
    un saņemšanas virzienā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbTCPheaders)
en: Allow TCP header compression
lv: Atļaut TCP galvenes saspiešanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbCompressionNegotiation)
en: Allow protocol field compression negotiation in both the receive and the
     transmit directions.
lv: Atļaut protokola lauka saspiešanas vienošanos saņemšanas un
     nosūtīšanas virzienā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCompressionNegotiation)
en: Use protocol field compression negotiation
lv: Izmantot protokola lauka saspiešanas vienošanos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbAddressControlCompression)
en: Use Address/Control compression in both directions (send and receive).
lv: Izmantot adreses/kontroles saspiešanu abos virzienos (nosūtīt un saņemt).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAddressControlCompression)
en: Use Address/Control compression
lv: Izmanto adreses/kontroles saspiešanu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_echo)
en: Echo
lv: Atbalss

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbsendEcho)
en: Send LCP echo-requests to find out whether peer is alive.
lv: Nosūtīt LCP atbalss pieprasījumu, lai noskaidrotu, vai otra vienādranga puse ir aktīva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbsendEcho)
en: Send PPP echo packets
lv: Nosūtīt PPP atbalss paketes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grp_other)
en: Other Settings
lv: Citi iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, gbMPPE)
en: Note: MPPE encryption is only available with MSCHAP authentication methods. To
    enable this checkbox, select one or more of the MSCHAP authentication
    methods: MSCHAP or MSCHAPv2.
lv: Ievērībai: MPPE šifrēšana ir pieejama tikai ar MSCHAP autentifikācijas metodēm. Lai
    ieslēgtu šo lauciņu, atlasiet vienu vai vairākas MSCHAP autentifikācijas
    metodes: MSCHAP vai MSCHAPv2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMPPE)
en: Use MPPE Encryption
lv: Izmantot MPPE šifrēšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMMPEcrypto)
en: Crypto:
lv: Kriptogrāfija:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: Require the use of MPPE, with 40/128-bit encryption or all.
lv: Pieprasīt izmantot MPPE ar 40/128 bitu šifrēšanu vai visas.

[ctx: like in use Any configuration]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: Any
lv: Jebkāda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: 128 bit
lv: 128 bitu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbMPPECrypto)
en: 40 bit
lv: 40 bitu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbstatefulEncryption)
en: Allow MPPE to use stateful mode. Stateless mode is still attempted first.
lv: Atļaut MPPE izmantot pilnstāvokļa režīmu. Vispirms tiek mēģināts izmantot tukšstāvokļa režīmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbstatefulEncryption)
en: Use stateful encryption
lv: Izmantot pilnstāvokļa šifrēšanu

en: L2TP PPP Options
lv: L2TP PPP opcijas
