plasma-mobile - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Invalid input.
lv: Nederīga ievade.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
lv: „%1“ savienojuma informācija

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
lv: Pārsūtīšanas ātrumi

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
lv: Savienots, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
lv: Savienojuma informācija

en: Connect
lv: Savienoties

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Connect to
lv: Savienoties ar

en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
lv: Saglabātie tīkli

en: Available Networks
lv: Pieejamie tīkli

en: Add Custom Connection
lv: Pievienot pielāgotu savienojumu

en: Add New Connection
lv: Pievienot jaunu savienojumu

en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @title:group]
en: General
lv: Pamata

en: Hidden Network
lv: Slēpts tīkls

[ctx: @title:group]
en: Security
lv: Drošība

en: Security type
lv: Drošības tips

en: None
lv: Nav

en: WEP Key
lv: WEP atslēga

en: Dynamic WEP
lv: Dinamiska WEP

en: Password
lv: Parole

en: Authentication:
lv: Autentifikācija:

en: Tunneled TLS
lv: Tunelēts TLS

en: Protected EAP
lv: Aizsargāts EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
lv: IP iestatījumi

en: Method
lv: Metode

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Manual
lv: Manuāls

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Network prefix length
lv: Tīkla prefiksa garums

en: Password…
lv: Parole…

en: /s
lv: /sek.

en: Upload
lv: Augšuplāde

en: Download
lv: Lejuplāde
